28.08.2011 - orbk.net

Як грамотно скласти бізнес-план?

Поділитися:

Для початку реалізації всякого проекту або просто бізнес-ідеї дуже гідно розробити детальний бізнес-план. В будь-якій галузі є свої дрібниці і нюанси ведення бізнесу, тому ніякого шаблону з підготовки плану немає в природі. У цей день ми розповімо про два різновиди планування, які необхідні для цілком різних цілей.

План, розроблений для отримання кредиту, відмінно зроблений у вигляді реклами, ніж офіціозним папером. Поменше хворих місць і подивніше показаних всіх вигод та прийдешних прибутків. Важливо, не переборщити і не особливо прибріхувати. Нерідко зустрічаються досвідчені громадяни, які самостійно відшукають проблеми в проекті. Занадто світле майбутнє здатне привести до тяжкого приступу самообману, який надзвичайно небезпечний для успішної господарської діяльності.

План, призначений для застосування всередині організації, повинен бути максимально детальним і чесним. Сміливо позначайте труднощі, що допоможуть добре шукати способи їх вирішення. Заданий папір допоможе скласти стратегічний курс виховання підприємства.

Корисно в проекті описати такі подробиці:

1. Організаційні теми. У якому офісі будуть присутні співробітники для нового проекту? Як де-юре оформити в паперах всі потрібні операції? І головне — скільки коштує?

2. Проблеми розповсюдження. Який тип просування запланований? Чим товар характеризується від своїх конкурентів? Які реальні вигоди бувають? Гендерне співвідношення серед клієнтів?

3. Технічні проблеми завжди мають одну сторону: яка техніка потрібна для запуску нових послуг.

4. Кадрові питання, які в доскональних пояснень не потребують. До них примикають проблеми підвищення кваліфікації персоналу.

Якщо все вищевикладене здалося надто складним, то завжди можна замовити написання бізнес-плану у відповідній конторі. Однак пам’ятайте, що самостійно розроблений проект психологічно набагато простіше втілювати в життя.

А якщо у вас все пішло як треба може виникнути питання в який банк вигідно вкласти гроші під відсотки на depmoney.ru серед великої кількості різних банків на цьому сайті знають головне звернути на велику кількість факторів, статутний фонд, процентна ставка, можливість поповняти рахунок і так далі.

Рекомендую:

Бізнес — план створення та відкриття спеціал... Бізнес - план створення та відкриття спеціалізованого магазину по реалізації продукції .(Данний матеріал представлений для ознайомлення, як зразок...
Имидж и деньги — часть 2. Тур в Норвегию на ... Так что же тогда «имидж банка»? От чего зависит выбор тем или иным клиентом того или иного банка? Есть ли общие показатели, единые составляющие фактор...

Бізнес Бізнес - план / бізнес-ідеї / Банк / отримання кредиту / Планування /