10.08.2011 - orbk.net

Як Вибирати купальник?


Роздільний купальникУ гардеробі справжньої леді має бути як мінімум два купальника: роздільний і цілісний. А якщо ви ще й справжня світська левиця, яка любить дискотеки на березі моря та вечірки біля басейну, то вам буде потрібно вечірній купальник, прикрашений стразами або іншими аксесуарами. Роздільний купальник — це правильний варіант для тих, хто любить засмагати і він допомагає продемонструвати відмінну фізичну форму. Неподільний (спортивний) купальник найчастіше використовується для занять у басейні. Тим жінкам, які вважають, що їхня фігура далека від досконалості, краще придбати закритий купальник.

Але крій — це не єдине, на що слід звернути увагу при виборі купальника. Якісний купальний костюм повинен мати маркування, де повинні бути вказані наступні дані: країна-виробник, фірма, склад тканини і розмір. Більше значення має склад тканини. Поліамід, наприклад, здатний грунтовно витягатися при купанні і псуватися під дією сонячного світла. Якщо ж до поліамідного матеріалу додається такий матеріал як лайкра, то ситуація змінюється. Тоді купальник буде добре обтягувати тіло і не втратить форму. Щоб перевірити присутність лайкри у складі купальника, потрібно спробувати його розтягнути. Якщо зазначений високоеластичний матеріал доданий до складу тканини, то купальник розтягнеться в півтора-два рази.

Купальний костюм з добавкою лайкри підійде для купання у відкритих водоймах. Для купання в басейні подібний купальник не підійде — хлорована вода згубна для лайкри, бо еластичні волокна руйнуються під впливом хлору. Через місяць костюм перетвориться в ганчірочку.

У басейн треба взяти купальник, зроблений з поліестеру. Подібна тканина не володіє величезною еластичністю, але така тканина здатна протистояти хлору.

Якщо на купальник прикріплені бісер або пряжки, треба переконатися в їх міцності. Всі аксесуари повинні бути грунтовно закріплені. Купальник прекрасного якості не вигоряє і не линяє. Перевірити це можна в домашніх умовах, змочивши купальник і потерши його Якщо фарба залишилася на руках — перед вами 100% брак.

Який би ви костюм не вибрали, пам’ятайте, головне — зручність і комфорт. Бажаємо відмінного відпочинку!

У вас є, що продати або купити чи шукаєте роботу після відпочинку — объявления киев бесплатно — це те що вам потрібно.

Рекомендую:

Подростки и мода. Есть распространенное мнение, что подростковый гардероб - в отличии от взрослых девушек - это комплекст стандартной одежды: джинсы, футболочки, кофточ...
Мода 2014 требует угги! Вы в поиске дешевых угги, Вам обязательно нужно посетить замечательные сайты в Интернете, возможно, там найдете то, что вы давно искали и хотите. В...


Стиль асмага / гардероб / костюм / країна-виробник / Купальний костюм / купальник / купання в басейні / розмір / світська левиця / склад тканини / Фігура / Фирма / хлорована вода /