Де ловити рибу — Білий амур?

Риба Білий амур — не рідкість вона обжила багато водоймищ. Але мало які рибалки можуть похвалитися тим, що ловили цю, що зростає до дуже значних розмірів, рибу. Аж надто вона є обережна, нестандартна у виборі насадок.

Сезон лову риби Белый амур починається приблизно з середини червня і з перемінним успіхом триває все літо, до осені, коли риба починає скочуватися в глибокі ями. Причому відмічено: чим жарче день, нестерпна спека, тим активніше клювання білого амура.

Для лову зазвичай вибираю дальній від дороги берег, де густо заростає очерет, там багато донної рослинності, яка приваблює білого амура. У пошуках корму амур виходить до самої поверхні води, так що бувають добре видні його верхній плавник, хвіст. Численні сплески, буруни показують його присутність на тій чи іншій ділянці водоймища. Якщо ви наткнулися на ділянку, зарослу валіснеріей (є така ніжна довга травичка), вважайте, що вам пощастило. Білий амур любить її і харчується нею в буквальному сенсі, як корова. Тут і треба ловити.

Рекомендую:

Пицца — любимая для всей семьи!... Пицца является одним из самых любимых блюд у молодого поколения , однако в равной степени пользуется у людей всех возрастов. Пицца на самом деле как и...
Disneyland або парк Tivoli. Копенгаген-це не лише красиве місто тут ще й разташованный один з найбільш вражаючих парків. Tivoli який не зрідка беруть у зіставлення із відомим Dis...