Де ловити рибу — Білий амур?

Де ловити рибу - Білий амур?Риба Білий амур — не рідкість вона обжила багато водоймищ. Але мало які рибалки можуть похвалитися тим, що ловили цю, що зростає до дуже значних розмірів, рибу. Аж надто вона є обережна, нестандартна у виборі насадок.

Сезон лову риби Белый амур починається приблизно з середини червня і з перемінним успіхом триває все літо, до осені, коли риба починає скочуватися в глибокі ями. Причому відмічено: чим жарче день, нестерпна спека, тим активніше клювання білого амура.

Для лову зазвичай вибираю дальній від дороги берег, де густо заростає очерет, там багато донної рослинності, яка приваблює білого амура. У пошуках корму амур виходить до самої поверхні води, так що бувають добре видні його верхній плавник, хвіст. Численні сплески, буруни показують його присутність на тій чи іншій ділянці водоймища. Якщо ви наткнулися на ділянку, зарослу валіснеріей (є така ніжна довга травичка), вважайте, що вам пощастило. Білий амур любить її і харчується нею в буквальному сенсі, як корова. Тут і треба ловити.

Похожі записи:

Важные события Москвы в феврале. Большое события для Москвы, впервые два легендарных футбольных клуба встречаются, а именно "Реал" Мадрид и ЦСКА Россия м...
Що таке Фітбол — подарунок жінкам з Швейцарії... Чи доводилося вам у дитинстві займатися лікувальною фізкультурою? Напевно! Моторошно нудно - перша думка, яка з'являєтьс...