Екологічна вбудована техніка LG — індивідуальний підхід до кожного користувача.

Екологічна вбудована техніка LGКомпанія LG Electronics (LG) представила на міжнародній  виставці IFA 2011 нову концепцію вбудованих кухонь – «Моя особлива кухня». Стильна вбудована  побутова техніка LG – духовки, посудомийні машини і т.д. – оснащена інноваційними технологіями Core Technologies, які дозволяють користувачеві більш розумно та ощадливо витрачати свій час.


Унікальні технології LG допомагають  створити дружню до користувача та екологічну кухню, на якій енергію економить кожен прилад. У сфері кулінарії користувачів порадують запрограмовані рецепти від відомого шеф-кухаря Гая Мартіна, володаря мішленівських зірок. У вбудованих посудомийних машинах LG застосовується технологія обробки парою, яка виключає необхідність попереднього ополіскування посуду і значно скорочує споживання електроенергії та води, а також знижує загальний рівень шуму.

«Сьогоднішнім споживачам уже недостатньо, щоб їхні кухні були просто функціональними і стильними. Вони хочуть, щоб кухня підкреслювала їхню індивідуальність і була оснащена за останнім словом техніки, – говорить Йонг-ха Лі (Young-ha Lee), президент компанії LG Electronics Home Appliance. – Вбудована техніка LG відповідає всім сучасним очікуванням і поєднує стиль, зручність і реальні переваги для поліпшення побуту». пишут новини м. Долгопрудний http://dolcity.ru/.

Концепція вбудованої техніки LG «Моя особлива кухня» об’єднує різні кухонні прилади в єдине ціле, формуючи витончений, елегантний і гармонійний вигляд сучасної кухні.

Похожі записи:

Про компанію LG Electronics, Inc LG Electronics, Inc (KSE: 066570.KS) - світовий лідер і  новатор у сфері мобільного  зв'язку, споживчої та побутової  ел...
LG Optimus L9: нова модель з лінійки L-Style вже в Україні... Київ, 25 жовтня 2012 р. – Компанія LG Electronics представляє на українському ринку новий смартфон з лінійки L-Style – L...