Інноваційна шафа LG Styler дезінфікує та освіжає одяг.

Інноваційна шафа LG Styler дезінфікує та освіжає одяг.Компанія LG Electronics (LG) представила на міжнародній  виставці IFA 2011 нову концепцію менеджера  одягу – інноваційну шафу LG Styler, яка освіжає одяг та усуває непотрібну пом’ятість та складки. Разом з іншими продуктами LG, ця шафа є важливим елементом комплексного підходу LG з догляду за одягом.

Інноваційна шафа LG Styler була розроблена спеціально для догляду за повсякденним робочим одягом – діловими костюмами, сорочками і блузами. Чергування циклів стерилізації та обробки парою в LG Styler повністю усуває пом’ятість та неприємні запахи, зберігаючи одяг акуратним і свіжим. Для ароматизації одягу доступний широкий вибір ароматів.

«Styler доповнює лінійку продуктів LG, призначених для догляду за одягом, таких як пральна машина місткістю 12 кг, з функцією 6 Motion і двигуном з прямим приводом, завдяки якій одяг зберігає свій первісний вигляд упродовж тривалого часу, – сказав Йонг-ха Лі (Young-ha Lee), президент компанії LG Electronics Home Appliance. – По суті Styler – це вертикальний блок «менеджера одягу», який освіжає і дезінфікує одяг та усуває складки. Це не просто пристрій, в який можна помістити будь-який одяг, це розумна техніка, власник якої може бути впевнений, що його костюми, сорочки та інший одяг завжди перебуватимуть у відмінному стані».

Налаштовувані функції, розумний догляд

Для LG Styler було розроблено ряд інтелектуальних функцій, що забезпечують ефективний догляд за одягом. Функція «Освіження парою» працює у поєднанні з унікальною пересувної вішалкою, що використовує зворотно-поступальний рух для струшування одягу, розвішаного в основному відділенні. Водночас «Паровий спрей» дезінфікує одяг та ефективно усуває дрібні складки, бактерії та неприємні запахи. Щоб освіжити одяг, використовується ароматичний спрей з багатим вибором ароматів.

Стильний Styler

Завдяки сучасному та елегантному дизайну, Styler однаково доречно виглядає і в спальні, і в пральні. На передній панелі пристрою розташовано сенсорну панель, за допомогою якої можна управляти шафою. Панель злегка відсвітлюється і відображає режим роботи пристрою. Працює Styler дуже тихо, рівень шуму не перевищує 40 дБ.

Трансформаторні підстанції КТП 2ktp.com.ua є електроустановки, які призначаються для прийому та перетворення і розподілу електроенергії завдяки їм багато електроприладів працює у наших квартирах і будинках.

Рекомендую:

Про компанію LG Electronics, Inc LG Electronics, Inc (KSE: 066570.KS) - світовий лідер і  новатор у сфері мобільного  зв'язку, споживчої та побутової  електроніки. Ключовими продуктам...
Нова ера ТБ з Samsung. На виставці IFA-2011 компанія Samsung Electronics оголосила про свої знакових досягнення на ринку телевізорів і представила ряд новинок. Вже шостий...