Кожен п’ятий LED-монітор, проданий у світі Samsung.

Компанія Samsung Electronics все далі і далі утримує лідерство на світовому ринку моніторів вже 20 кварталів підряд — починаючи з третього кварталу 2006 року. На південнокорейському ринку моніторів лідерство Samsung Electronics триває ще довше — вже 46 кварталів!

За даними компанії International Data Corporation (IDC), у другому кварталі поточного року на частку Samsung довелося 17,2% світового ринку моніторів в грошовому вираженні і 14,7% — у кількісному. Причому Samsung Electronics — це єдиний з усіх виробників, який продав понад 5 млн моніторів і в першому, і в другому кварталі 2011 року.

Зокрема, Samsung показав відмінні результати на ринках Близького Сходу, Африки, Центральної і Південної Америки. Тут частка Samsung зростає стрімко: на 5,2% в порівнянні з першим кварталом на Близькому Сході та в Африці (до 24,5%) і на 4,2% — у Центральній та Південній Америці (до 28,9%).

Продажі LED-моніторів Samsung зросли на 7,9% в річному вирахуванні (у штуках). Завдяки цьому Samsung Electronics став єдиним з виробників, частка якого в сегменті LED-моніторів перевищила 20%. Це означає, що кожен п’ятий LED-монітор, проданий у світі в першому півріччі 2011 року, був випущений Samsung.

Запорукою успіху компанії стала ціла низка факторів. Samsung Electronics продовжує випуск продуктів преміум-класу, таких як професійні і 3D-монітори. У той же час компанія створює нові категорії пристроїв, зокрема — монітори з вбудованою док-станцією.

Рекомендую:

Samsung PS-63C7000 — Безкомпромісна реалісти... Є тільки один спосіб насолодитися відео в тривимірному форматі за межами кінотеатру. Це 3D-телевізори Samsung. Вони забезпечують максимально реалістич...
Samsung готує 10-дюймовий Galaxy Note.... Samsung готує 10-дюймовий Galaxy Note - який все ще не можна віднести ні до класу планшетів, ні до класу смартфонів. Він перебуває ніби між ними. Особ...