Купити Audi A5 і бути задоволеним.

Audi A5 купе, що більш практичне ніж знайомий всім TT, знову отримала кілька оновленнь.

Найбільш очевидні зміни на фронті, де нові бампери, грати, капелюшки і світло дають новий вигляд для машини яка стає схожою на останню Audi  A6. Щоб допомогти максимально економіки, Audi зробила стоп-старт технологічний стандарт по всьому спектру, гідропідсилювача керма для більш ефективної електромеханічні установки, і замінити або переглянули більшість з двигунів для цієї моделі авто.

Початкового рівня 1,8-літровий турбо-дизель в даний час дає додаткові 10bhp (розвиваючи його до 168bhp), але його середня витрата палива виросла. 2,0-літровий дизельний двигун також був оновлений. Між тим, новий 3,0-літровий дизельний замінює старий 2,7 і скорочує витрату палива і викиди CO2. Переглянута підвіска і вдосконалена версія системи повного приводу Audi. Всеж новий 3,0-літровий дизельний двигун набагато більш вражаючими, оскільки він будує швидкості швидко і прогресивно, і настільки гладкою, що можна майже прийняти його за бензин. А дізнатись как открыть магазин автозапчастей можна зараз на багатьох інтернет ресурсах.

Раніше у всіх моделях A5 було чотири місця, але Audi тепер пропонують 1 / 5 сидінь в якості опції на Sportback, але всеж задні сидіння занадто тісні для високих дорослих.

Рекомендую:

Новый Audi A3 Sportback. Часто проявляется чувство, что авто производители не очень слушает, пожелания автолюбителей? Но, Audi является всеже слушает. После того, что она ...
Fiat 500 Abarth – ось така собі зла машинка.... Не давно представлений Fiat 500 Abarth буде йти на продаж у Канаді навесні за стартовою ціною всього $23,995. Це цікава новина для любителів водіння, ...