Купити Audi A5 і бути задоволеним.

Audi A5 купе, що більш практичне ніж знайомий всім TT, знову отримала кілька оновленнь.

Найбільш очевидні зміни на фронті, де нові бампери, грати, капелюшки і світло дають новий вигляд для машини яка стає схожою на останню Audi  A6. Щоб допомогти максимально економіки, Audi зробила стоп-старт технологічний стандарт по всьому спектру, гідропідсилювача керма для більш ефективної електромеханічні установки, і замінити або переглянули більшість з двигунів для цієї моделі авто.

Початкового рівня 1,8-літровий турбо-дизель в даний час дає додаткові 10bhp (розвиваючи його до 168bhp), але його середня витрата палива виросла. 2,0-літровий дизельний двигун також був оновлений. Між тим, новий 3,0-літровий дизельний замінює старий 2,7 і скорочує витрату палива і викиди CO2. Переглянута підвіска і вдосконалена версія системи повного приводу Audi. Всеж новий 3,0-літровий дизельний двигун набагато більш вражаючими, оскільки він будує швидкості швидко і прогресивно, і настільки гладкою, що можна майже прийняти його за бензин. А дізнатись как открыть магазин автозапчастей можна зараз на багатьох інтернет ресурсах.

Раніше у всіх моделях A5 було чотири місця, але Audi тепер пропонують 1 / 5 сидінь в якості опції на Sportback, але всеж задні сидіння занадто тісні для високих дорослих.

Рекомендую:

На гібридний Porsche Cayenne в США буде податкова ... Гібридна модифікація спортивного позашляховика Porsche Cayenne потрапила під дію американської програми по наданню податкових пільг покупцям екологічн...
Оновлений кросовер Toyota RAV4 2011.... В оновленому кросовері Toyota RAV4 2011 реалізований ряд технічних новинок. Нові видозмінені моделі оснащуються оновленими потужними двигунами з зменш...