Нова ера ТБ з Samsung.

Samsung відкрив нову еру ТБНа виставці IFA-2011 компанія Samsung Electronics оголосила про свої знакових досягнення на ринку телевізорів і представила ряд новинок.

Вже шостий рік поспіль Samsung утримує беззаперечне лідерство на ринку ТБ як в Європі, так і в усьому світі. У першому півріччі 2011 року частка компанії на європейському ринку плоскопанельних телевізорів (LCD і «плазми») склала 30,7% в грошовому вираженні (за даними GfK). Кожен третій LED-ТВ, проданий в Європі в першій половині поточного року, був випущений Samsung Electronics, як і кожен другий проданий 3D-телевізор.

Раніше цього року Samsung відкрив нову еру підключених ТБ, представивши першу в індустрії лінійку інтелектуальних телевізорів — Smart TV. Всього за п’ять місяців з моменту їхнього виходу на ринок у квітні 2011-го компанія досягла цілого ряду вражаючих показників. Так, тільки лише в 2011 році телевізори Samsung були удостоєні 350 нагород у дев’яти провідних країнах Європи. Серед них — звання кращого ТБ за версією Європейської асоціації відео та звуку EISA.

Асортимент контенту для інтелектуальних телевізорів продемонстрував 500-відсоткове зростання, включаючи появу більш ніж 900 програм для ТВ в онлайн-магазині Samsung Apps. При цьому число завантажень додатків Samsung Apps швидко наближається до планки в 10 мільйонів по всьому світу, подвоюючи кожні три місяці.

Samsung Electronics також поповнив свою флагманську серію інтелектуальних телевізорів D8000 на відміну samsung 6 серии новою моделлю 60D8000 з діагоналлю 60 дюймів (більше 1,5 м) і ультратонкої 1,5-сантиметровою рамкою екрану (дизайн-концепція One Design). Таким чином, зображення на екрані практично нічим не обмежене, що робить перегляд відео, особливо тривимірного, ще більш захопливим.

Рекомендую:

Купить любые подарки Online. Подарки самое лучшее, чтобы показать наши эмоции или внимание тем кто нам очень нравится. Подарок существует специально для мотивации проявить заботу ...
Огляд телевізора Samsung PS-50C6900.... Безкомпромісна реалістичність зображення Samsung PS-50C6900. Є тільки один спосіб насолодитися відео в тривимірному форматі за межами кінотеатру. Це ...