02.09.2011 - orbk.net

Новинки IFA: 3D Game Converter відкриває нові можливості для мобільних розваг.


На виставці IFA 2011 в Берліні компанія LG Electronics (LG) покаже першу у світі програму для смартфонів, яка перетворює двомірні OpenGL ігри на тривимірні. За очікуваннями компанії LG Electronics, 3D Game Converter приверне увагу багатьох користувачів смартфонів і відкриє двері у світ тривимірних ігор.

3D Game Converter буде включено у перше оновлення прошивки (Maintenance Release, MR) смартфона LG Optimus 3D. Оновлення буде доступне з жовтня 2011 року, точну дату можна буде дізнатися у мобільного оператора.

За очікуваннями LG, 3D Game Converter буде рівною мірою затребуваний як розробниками ігор, так і користувачами смартфонів. Невеликі і середні за розмірами компанії-виробники ігор зможуть, не гаючи часу, коштів і людських ресурсів, запропонувати 3D-версії вже існуючих ігор. Між тим, як користувачі смартфонів зможуть конвертувати свої двомірні ігри у 3D абсолютно безкоштовно: у будь-який час і в будь-якому місці.

«Наш ігровий конвертер – це серйозний прорив у цій галузі, – сказав містер Чен-Сок Парк (Mr. Jong-seok Park), президент і вища посадова особа компанії LG Electronics Mobile Communications. – Мобільні ігри – це провідний тренд, стрімке зростання якого ми спостерігаємо сьогодні. І LG має всі підстави стати лідером у цьому просторі».

Встановивши один раз програму 3D Game Converter, користувачі можуть самостійно вмикати і вимикати в настройках режим перетворення двомірних програм у 3D (тільки OpenGL і в ландшафтному режимі). Коли така гра запущена за допомогою 3D Game Converter, то програма автоматично сканує наявність у ній оптимізації для перетворення у 3D. Якщо така гра має подібні оптимізації, то вона буде перетворена в 3D з використанням стандартних візуальних налаштувань. Якщо ж код гри не має подібної оптимізації, то користувач зможе самостійно настроїти програму вручну.

Оптимізовані настройки для майже 50 двовимірних ігор будуть доступні вже у жовтні, ще 50 очікуються до кінця цього року.

«Це не трюк. 3D Game Converter автоматично розпізнає детальну інформацію на основі місця розташування окремих об’єктів і розділяє двомірне графічне зображення для кожного ока, – пояснює д-р Генрі Нхо (Henry Nho), експерт з 3D-технологій в LG. – Використовуючи інформацію про існуючу глибину, 3D Game Converter генерує два різних зображення – одне на передньому плані та одне на задньому. Потім за допомогою тонкої плівки – так званого параллаксного бар’єру на дисплеї –  для кожного ока демонструється власне зображення: ліве – для лівого і праве – для правого ока, що створює ілюзію глибини».

LG зареєструвала кілька патентів  на цю технологію в таких  країнах, як Великобританія, Німеччина  та США.

Рекомендую:

Характеристика Nokia E7. Анонсована раніше Nokia E7, з'явилася на офіційному сайті Vodafone UK. Як говориться на сторінці товару, Nokia E7 з'явиться скоро, але при цьому не ро...
Motorola Milestone змінила операційну систему.... Компанія Моторола всеж після довгого тестування установила на свій флагманський смартфон Milestone операційку Android 2.2 Froyo. Також можливе оновлен...


Гаджети 3D / 3D-технології / Lg / LG Optimus 3D / Ігри / ігровий конвертер / Новинки IFA / Оптімус / Смартфон /