21.09.2011 - orbk.net

Сенсорні телефони LG T-серії: все для зручного спілкування в соціальних мережах.

Поділитися:

Сенсорний телефон LGКомпанія LG Electronics представляє на українському ринку новий сенсорний телефон LG T515 з підтримкою Wi-Fi – третю модель Т-серії. Крім новинки, в серію входять ще й LG T500 і LG Т510. Всі три моделі оснащені сенсорними екранами, ємними акумуляторними батареями, сучасним набором мультимедійних функцій і зручним доступом в соціальні мережі.

Сенсорний телефон LG T515 з одночасною підтримкою двох SIM-карт і вбудованим модулем Wi-Fi ідеально підходить для активних людей, які завжди хочуть залишатися на зв’язку в соціальних мережах. Обидві SIM-карти залишаються активними як у режимі очікування, так і в режимі розмови завдяки окремим радіо модулям. Користувач може бути впевнений, що не пропустить жоден важливий дзвінок.

В Т515 також широко реалізований функціонал управління соціальними мережами. Фірмова програма LG LiveSquare дозволяє інтегрувати в єдину площадку контакти з «Однокласників», «ВКонтакті», Facebook і Twitter. Крім Opera Mini, у телефоні встановлений браузер Webkit, оптимізований для роботи з UX-середовищем, а також служба Mail Agent і сервіс Push email.

Телефон оснащений сенсорним 2,8-дюймовим TFT-екраном з роздільною здатністю 240х320 та якістю передачі кольорів – 262 тисячі кольорів. Мультимедійні функції LG T515 представлені 2-мегапіксельною камерою, MP3-плеєром і вбудованим FM-радіоприймачем. Новинка підтримує карти пам’яті Micro SD ємністю до 8 ГБ, а також має модуль Bluetooth. Акумуляторна батарея ємністю 1100 мАгод. підтримує роботу пристрою протягом 500 годин в режимі очікування та 5 годин у режимі розмови.

Дві інші моделі цієї серії, LG Т500 і Т510, схожі за функціональністю, за винятком підтримки двох SIM-карт в Т510 і  функції Wi-Fi в LG T515. LG T500 і Т510 вже продаються на українському ринку за цінами 999 грн і 1149 грн відповідно. LG T515 з’явиться у продажу в кінці вересня – на початку жовтня. Вона буде доступна в чорному і червоному кольорах за орієнтовною ціною 1200 грн.

Рекомендую:

LG OPTIMUS BLACK ВИХОДИТЬ НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РИНОК.... Стильний тонкий і легкий смартфон з яскравим дисплеєм NOVAКИЇВ, 10 травня, 2011 – Стильний тонкий і легкий Android-смартфон LG Optimus Black, осна...
LG Optimus G удостоен награды CES Innovations 2013... ЛАС-ВЕГАС, 14 января 2013 года – Компания LG Electronics объявила, что смартфон LG Optimus G был удостоен награды Consumer Electronics Show (CES) 2013...

Гаджети Bluetooth / Facebook / FM-радіоприймач / Lg / Twitter / Webkit / Wi-Fi / Акумуляторна батарея / ВКонтакті / Однокласники / Сенсорні телефони / Сенсорний телефон / спілкування в соціальних мережах / телефони LG /