Сенсорні телефони LG T-серії: все для зручного спілкування в соціальних мережах.

Сенсорний телефон LGКомпанія LG Electronics представляє на українському ринку новий сенсорний телефон LG T515 з підтримкою Wi-Fi – третю модель Т-серії. Крім новинки, в серію входять ще й LG T500 і LG Т510. Всі три моделі оснащені сенсорними екранами, ємними акумуляторними батареями, сучасним набором мультимедійних функцій і зручним доступом в соціальні мережі.

Сенсорний телефон LG T515 з одночасною підтримкою двох SIM-карт і вбудованим модулем Wi-Fi ідеально підходить для активних людей, які завжди хочуть залишатися на зв’язку в соціальних мережах. Обидві SIM-карти залишаються активними як у режимі очікування, так і в режимі розмови завдяки окремим радіо модулям. Користувач може бути впевнений, що не пропустить жоден важливий дзвінок.

В Т515 також широко реалізований функціонал управління соціальними мережами. Фірмова програма LG LiveSquare дозволяє інтегрувати в єдину площадку контакти з «Однокласників», «ВКонтакті», Facebook і Twitter. Крім Opera Mini, у телефоні встановлений браузер Webkit, оптимізований для роботи з UX-середовищем, а також служба Mail Agent і сервіс Push email.

Телефон оснащений сенсорним 2,8-дюймовим TFT-екраном з роздільною здатністю 240х320 та якістю передачі кольорів – 262 тисячі кольорів. Мультимедійні функції LG T515 представлені 2-мегапіксельною камерою, MP3-плеєром і вбудованим FM-радіоприймачем. Новинка підтримує карти пам’яті Micro SD ємністю до 8 ГБ, а також має модуль Bluetooth. Акумуляторна батарея ємністю 1100 мАгод. підтримує роботу пристрою протягом 500 годин в режимі очікування та 5 годин у режимі розмови.

Дві інші моделі цієї серії, LG Т500 і Т510, схожі за функціональністю, за винятком підтримки двох SIM-карт в Т510 і  функції Wi-Fi в LG T515. LG T500 і Т510 вже продаються на українському ринку за цінами 999 грн і 1149 грн відповідно. LG T515 з’явиться у продажу в кінці вересня – на початку жовтня. Вона буде доступна в чорному і червоному кольорах за орієнтовною ціною 1200 грн.

Рекомендую:

LG G3 – «Простой – значит, умный» — курьер и... ЛОНДОН, 27 мая 2014 г. – Сегодня корейская компания LG Electronics (LG) представила мировой общественности долгожданный смартфон LG G3, преемника полу...
Facebook НЕ ЗАКРИЮТЬ 15 березня! Facebook спростував дурні чутки про своє закриття! Адміністрація Facebook рішуче спростувала поширену в інтернеті інформацію про швидке закриття по...