Як працюють транспортні компанії.

Як працюють транспортні компанії.У наші дні видобуток максимальних прибутків за мінімальних витрат — обов’язкова умова виживання фірми, її розвитку та перемоги над конкурентами. Істотно виявляється на ціноутворенні вартість доставки матеріалів від виробника або товарів до продавця або кінцевого споживача. Щоб мінімізувати власні транспортні витрати, промислові та комерційні структури наймають фахівців транспортно-логістичних компаній.

Першочерговою проблемою перевозчиків, звичайно є власний прибуток, але якщо їх послуги будуть клієнтам не вигідні то і замовників у них не буде. Тому їм можна сподіватися тільки на свої знання та вміння, щоб примудритися заробити, заощадивши гроші своїм клієнтам. Чому ж так відбувається?

Доступніше все зрозуміти на прикладі.

Неважко можна собі уявити підприємця не надто високого рівня доходів, який вирішив відмовитися від послуг місцевих дилерів-постачальників товарів і спробувати збільшити прибутковість свого підприємства за рахунок виходу на закупівлі товарів безпосередньо у виробників, китайських наприклад. У цьому випадку можливе тільки два сценарії розвитку подій.

Напрямок номер один (тривалий, ризикований, затратний і нервовий): купується квиток в Піднебесну, знімається номер у готелі, переміщення на таксі в розшуках хорошого постачальника, послуги перекладача. Додатково треба вирішувати завдання відправки, розмитнення і транспортування вантажів та не тільки їх. І немає адже зовсім ніяких гарантій, що грузотоварна партія купується саме якісна і по реальній ціні і що її відкат не «поглине » бажаний, від даних досить авантюрних дій, прибуток.

2-й шлях (вигідний, розумний, надійний): наш бізнесмен заходить на портал кращого з усіх транспортних компаній. Ні рубля нікому не заплативши, він завчасно дізнається, в яку грошову суму йому обійдеться закупівля, дорожні витрати, їх експедирування і охорона, грамотне митне очищення. Транспортники в Піднебесній та інших країнах мають декількох, що живуть там агентів. Ці люди оповідають і читають по-китайськи, легко усвідомлюють і бачать ринкову коньюктуру, дізналися товаровиробників, справжні розцінки на продукти і можуть скоро здійснити для замовника закупівлю за найвигіднішими цінами.

Якщо у покупця дуже мало грошей і він не в змозі власними товарами наповнити цілий контейнер, то тільки завдяки діям транспортників доставка не стане непосильною. Транспортно-логістична структура консолідує товари дрібних клієнтів на власному складі, якщо ж їх вже повно для наповнення контейнера, укладає їх в контейнер і відправляє авто, ж / д, водним або авіатранспортом. Коли імпортний товар приїде в регіон отримання, його розмитнення оперативно і правильно здійснять брокери компанії, а потім відправлять його на склад клієнта

От і з’ясовується, що для організації реально вигідних поставок краще все ж зайти на сайт транспортної компанії.

Похожі записи:

Як заощадити гроші. Гроші, гроші і знову гроші течуть як вода, не встиг кишеню наповнити, а грошей вже немає і знову чекаєш наступної зарпла...
Що таке Форекс? Що таке Форекс? Ви цілеспрямовано шукали спосіб заробити? Ви шукаєте інформацію яка змінить Ваше життя, для того, ...