Засоби для маскування недосконалостей на обличчі.

Засоби для маскування недосконалостей на обличчі.На поверхні шкіри кожної жінки час від часу з’являються недосконалості. До них призводять гормональні збої, недостатнє очищення, підвищена жирність шкіри. Також вам може бути знайома проблема темних кругів під очима і купероза. Нерідко одного шару тонального засобу для їх маскування недостатньо. Якщо ж використовувати велику кількість пудри або тонального крему, це буде виглядати неохайно. Це природно, адже тональний крем створений для вирівнювання кольору обличчя і приховання дрібних недосконалостей. Для приховування прищів, шрамів, купероза повинні застосовуватися спеціальні засоби.

До такої категорії декоративної косметики належать коректори та консилери. Консилери та коректори мають своє призначення і особливості складу. Почнемо з опису коректорів. Це засіб придумано для маскування запальних елементів на шкірі і їхніх слідів. Від інших тональних продуктів коректори відрізняється більшою щільністю. Нанесені на проблемну ділянку шкіри, вони відмінно маскують проблему. Зазвичай коректори часто містять протизапальні та заспокійливі інгредієнти. Коректори необхідно наносити до основного тонального засобу. Обов’язково запам’ятайте, вони повинні бути обов’язково на тон світліше його.

Бархатиста шкіра навколо очей потребує дбайливого маскування. Продукти для маскування недосконалостей на обличчі надто густі і щільні для шкіри навколо очей. Візажистами для маскування темних кіл і освіження погляду застосовуються консилери. Вони мають водянисту текстуру з насиченим пігментом. Вона дозволяє ховати синяву без обважнення. Ці засоби містять додаткові захисні і зволожуючі компоненти. Професіонали стверджують, що консилером рекомендується користуватися навіть якщо у вас немає виражених синців під очима. Адже, у більшості людей, шкіра на цій ділянці особо тонка і на ній часто просвічуються дрібні судини. Також при використанні диеты для быстрого похудения можливий такий ефект.

Консилер варто наносити легкими рухами. Це надзвичайно важливо. Застосовуючи цей засіб як звичайний крем, можна пошкодити чутливу шкіру навколо очей. Це може привести до дострокового виникненню зморщок. Високоякісний консилер обов’язково містить світловідбиваючі частинки. Вони дають шкірі здорове сяйво. Жінкам після 30 косметологи радять користуватися консилерами з компонентами, що розгладжують зморшки. Адже, фахівці кажуть, шкіра навколо очей старіє найшвидше. Для захисту молодості надовго, маскуючі засоби також повинні містити сонцезахисні фільтри.

Похожі записи:

Кого люблять чоловіки — блондинки уже не в моді!... Чоловіки розлюбили блондинок - Популярність світловолосих красунь поступово сходить нанівець. Тепер представники силь...
Доглядаємо за шиєю правильно. Постійний рух, зміни в роботі нервової системи відбиваються на шиї. Тому їй необхідний своєчасний систематичний догляд і...