Audi А7 Sportback: спеціальна пропозиція цінителям стилю, комфорту і спорту!

Audi А7 SportbackСпортивна елегантність купе, комфорт седана і практичність універсала — Audi A7 Sportback поєднує в собі найкраще з трьох автомобільних світів.

Ця осінь 2011 подарує Вам чудову можливість приєднатися до числа шанувальників автомобілів  Audi і надасть унікальний шанс стати власником автомобіля легендарного бренду за спеціальною умовою! Спеціально для шанувальників цієї марки авто офіційний імпортер Audi в Україні ТОВ «Порше Україна» приготував особливу пропозицію для покупців бренда Audi А7 Sportback.

У рамках спеціальної пропозиції від ТОВ «Порше Україна» діють безпрецедентні умови придбання автомобіля Audi А7 Sportback — Вас чекають широкий вибір комплектацій, індивідуальні умови покупки і дуже привабливі ціни на авто з істотною вигодою для покупця.

Більш детально дізнатися можна про повний каталог авто і перелік автомобілів Audi, що пропонується за особливою і спеціальною вартістю, Ви зможете дізнатися у офіційних дилерів по усій Україну.

Автомобілі Audi А7 Sportback  знаходяться на складі в Україну. Спеціальна пропозиція діє до 31 жовтня 2011. Увага!  Кількість автомобілів Audi А7 Sportback обмежена.

Audi А7 Sportback: спеціальна пропозиція цінителям стилю, комфорту і спорту від ТОВ «Порше Україна».

Рекомендую:

Новый Hyundai Santa Fe Sport — ниже прежнего... Когда мы смотрим на новый Santa Fe Sport, мы видим, дизайн, который напоминает нам о чем-то вроде более привлекательном например Subaru Tribeca, или, ...
GLA-класу Мерседес дарує знову оновлений інтерR... Mercedes знову має бажання змінити вид інтер'єру в своєму GLA-класу. Саме ж транспортний засіб залишається в основному без змін, з тим же двигуном і з...