15.10.2011 - orbk.net

Audi А7 Sportback: спеціальна пропозиція цінителям стилю, комфорту і спорту!


Audi А7 SportbackСпортивна елегантність купе, комфорт седана і практичність універсала — Audi A7 Sportback поєднує в собі найкраще з трьох автомобільних світів.

Ця осінь 2011 подарує Вам чудову можливість приєднатися до числа шанувальників автомобілів  Audi і надасть унікальний шанс стати власником автомобіля легендарного бренду за спеціальною умовою! Спеціально для шанувальників цієї марки авто офіційний імпортер Audi в Україні ТОВ «Порше Україна» приготував особливу пропозицію для покупців бренда Audi А7 Sportback.

У рамках спеціальної пропозиції від ТОВ «Порше Україна» діють безпрецедентні умови придбання автомобіля Audi А7 Sportback — Вас чекають широкий вибір комплектацій, індивідуальні умови покупки і дуже привабливі ціни на авто з істотною вигодою для покупця.

Більш детально дізнатися можна про повний каталог авто і перелік автомобілів Audi, що пропонується за особливою і спеціальною вартістю, Ви зможете дізнатися у офіційних дилерів по усій Україну.

Автомобілі Audi А7 Sportback  знаходяться на складі в Україну. Спеціальна пропозиція діє до 31 жовтня 2011. Увага!  Кількість автомобілів Audi А7 Sportback обмежена.

Audi А7 Sportback: спеціальна пропозиція цінителям стилю, комфорту і спорту від ТОВ «Порше Україна».

Рекомендую:

Более пристальный взгляд на BMW M3 и M4 — De... BMW M4 Coupe - Detroit 2014 Справедливости ради стоит сказать, что мы решили вам показать новый кузов который пришёл на смену E92 BMW M3. Его мощь...
Вождение автомобиля для детей.... Вождение автомобиля является настолько захватывающим. Это интересно, но вы должны быть очень грамотно и осторожны, когда вы находитесь за рулем. Дети ...


Авто Audi / Авто / Бренд / Купе / офіційний імпортер / Порше / Пропозиція / Седан / спеціально / Спорт / універсал /