Діловий стиль: як підібрати сорочку?

Покрий всіх сорочок вже не змінюється більше 100 років. Головне — крій трошки звужений в талії. Що б сорочку простіше було носити під піджаком, її в талії трохи звужують. Для кремезних чоловіків з тонкими стегнами фасон сорочки бажаний сильно приталений. Для стандартної фігури з однаковими плечима і стегнами, розкрій сорочки — полуприлягаючий. Якщо чоловік з животом, вузькоплечий, з широкими стегнами, контур чоловічої сорочки — вільний. Єдиний новий елемент у сорочці — нагрудна кишеня, іноді з обох сторін грудей. Карман з’явився, коли пройшла мода на жилет.

Розмір і форма коміра повинні відповідати пропорційності шиї та обличчя. Важливо — комір повинен бути добре наглажен і відмінно сидіти на шиї. Сорочка зобов’язана виступати на 1 — 1,5 см над коміром піджака. Рукава закінчуються манжетами. Рукав у сорочки повинен дійти до початку ребра долоні, таким чином, з-під рукава піджака має виглядати 1-1,5 см манжета. Манжети французькі, щоб надати сорочці офіційний вигляд, застібаються одинарними запонками. Офіційний стиль сорочки не допускає наявність на ній погонів, вишивок, нашивок, декоративної обробки.

Хоча колір в сорочці головне, вона може мати будь-яке забарвлення. Найбільш затребуваний офіційний колір сорочки — білий. Бела сорочка підходить до кожного випадку. Добре гармонує з будь-яким кольором костюма і краватки. Ніколи вона не виглядає дуже ошатною. Другим по застосуванню колір — блакитний. З ним незрівнянно поєднується діловий костюм, але тільки м’якше, ніж з білим. Сорочка світло-блакитної розмальовки надає благородний вигляд, тому має славу класикою офісного стилю. Збори ділових сорочок одного кольору різноманітяться сорочками вишуканих світлих відтінків: бузкового, кремового, жовтого кольорів. Сорочки в клітку і смужку теж можна віднести до ділового стилю, якщо у них світлий фон і малопримітний, дрібний малюнок. Велику роль грає також для ділових жінок vova белье.

З подробиць і складається діловий стиль. Але він не виносить фамільярного відносин до себе. Головна перевага ділового стилю — консерватизм. А виявляється він у нижченаведених дрібницях. Досить затребувані й консервативні — однотонні сорочки. Але й сорочки з невеликою смужкою дуже популярні — це теж класика. Частіше за інших вибирають одноколірну смужку на білому тлі. Смужки бути повинні рівними й довгими. Чим темнувата смужка і світліше сорочка, тим захоплюючі вона виглядає. А от середня клітина — не така консервативна, ніж смужка. Дане твердження теж є класикою.