29.10.2011 - orbk.net

LG розширює виробництво побутової техніки в Європі.

Поділитися:

Компанія LG Electronics (LG) ввела в дію нову виробничу лінію в місті Вроцлав, Польща, здатну виробляти один мільйон пральних машин на рік, і розширила лінію з виробництва холодильників, збільшивши її потужність з 300 000 одиниць до 1 мільйона на рік.

Нові виробничі лінії у Вроцлаві дозволять LG краще реагувати на потреби  і запити місцевих споживачів. Головна  перевага полягає у скороченні часу доставки: раніше пральні машини і  велика частина холодильників відвантажувалися з Кореї і Китаю, тому поставки в Європу займали понад місяць. З відкриттям нової лінії у Вроцлаві максимальний час, необхідний для доставки по всій Європі, становитиме лише п’ять днів. Витрати ланцюжка поставок також будуть скорочені після зменшення витрат на транспортування, зберігання та операції. Місцева економіка вже отримала вигоду від розширення виробництва: додатково прийнято на роботу 800 робочих, а кількість місцевих ділових партнерів збільшилася на 36%.

«Завод  у Вроцлаві стане наріжним каменем  у справі становлення LG брендом №1 в категоріях холодильників і пральних машин в Європі, – заявив Йонг-ха Лі (Young-ha Lee), президент компанії LG Electronics Home Appliance. – Наші нові виробничі лінії дозволять нам випускати більше продуктів, що відповідають високим стандартам європейських виробників у тому ж районі, де вони будуть експлуатуватися».

У Вроцлаві вироблятимуться холодильники LG side-by-side, двохдвірні моделі з нижньою морозильною камерою і моделі типу «холодильник і морозильник» (Larder & Freezer). Високоефективний холодильник side-by-side має рейтинг споживання енергії A++, а холодильник з нижньою морозильною камерою – рейтинг A+++. Завдяки функції No Plumbing холодильник з нижньою морозильною камерою не потрібно під’єднувати до водопроводу. У цих двох моделях холодильників також використовується лінійний компресор LG, який підвищує енергоефективність пристроїв і дозволяє довше зберігати смак і свіжість продуктів. З часом можливе виробництво і профилактика кондиционеров.

Нова  виробнича лінія дозволить випускати широку лінійку моделей пральних машин – від звичайних до преміальних. Це дозволить збільшити обсяг виробництва і задовольнити високий попит на пральні машини з фронтальним завантаженням, оснащені технологією Inverter Direct Drive™, і 12-кілограмові моделі 6 Motion Direct Drive ™. Ці машини з рейтингом енергоспоживання A+++ -20% споживають на 20% менше електроенергії, ніж пральні машини з рейтингом A+++.

Рекомендую:

LG Electronics конфіденційність та бізнес.... LG Electronics розширює можливості  корпоративних мобільних  пристроїв за допомогою  надійної партнерської  екосистемиСАН-Дієго, Каліфорнія, CTIA ...
Пральні машини LG 6 Motion з функцією обробки паро... КИЇВ, 12 квітня, 2011 - Компанія LG Electronics (LG) представляє на українському ринку нове покоління парових пральних машин з інверторним прямим прив...

Технології Lg / Європа / А++ / Бренд / виробництво побутової техніки / доставки / лінійний компресор LG / Місцева економіка / морозильник / Польща / Пральні машини / транспортування / Холодильник /