Ну, що таке для людини риболовля?

Риболовля для когось робота, для когось просто захоплення, для когось відпочинок — піти від галасливих буднів в глиб природи на скільки дозволяє власна кишеня. Є й ті люди, для кого риболовля — невід’ємна частина власного життя з небувалими емоціями, процес який приносить задоволення і небувалу радість. Не вірите … А ви спробуйте, чи послухайте самих рибалок з небувалими історіями про те, що вони зловили!

Ось невелика інструкція — як піймати карася?

Звичайно саме простіше всього зловити карася, це така зараза, що його скрізь вистачає, а щоб зловити його, треба з самого ранку взяти вудку на плече і піти до першого водоймища, головне щоб там гондонів, та брезенту менше плавало, а то будуть заважати, та й при смаженні цього звіра буде виділяться дивний запах горілої гуми.

Головне не попасти в дощ, а то можна промокнути, а щоб  цього не сталося треба захопити брезентову палатку з якої і можна спробувати продовжувати ловити рибу, до речі купити брезент оптом можна в хозтоварах.

Ловлять карася в основному на гнойового хробака, лугового хробака, дощового хробака і просто хробака, можна взяти опариш натуральний, мотиль червоний, перловку смачну, хліб хороший, парений горох з запахом, комбікорм кормовий, тісто збите, манку дитячу — тільки маленьких не ображати. А далі треба взяти так само з собою терпіння, а то я колись не витримував кидав вудку у перші очерети і йшов дівок шукати.

Рекомендую:

Іграшки для дитини та коврик.... Купуючи іграшки для дитини, не варто закидати далеко ідею про особливий килимок для вашого малюка, на якому місці він гратися буде зі своїми улюбленим...
Час відпочинку, Одеса близько!... Подорожуючи, багато людей зупиняються в готелях, і щоразу нові відчуття і якісь завжди приємні дрібниці привертають нашу увагу. Але крім всього цього,...