Ну, що таке для людини риболовля?

Риболовля для когось робота, для когось просто захоплення, для когось відпочинок — піти від галасливих буднів в глиб природи на скільки дозволяє власна кишеня. Є й ті люди, для кого риболовля — невід’ємна частина власного життя з небувалими емоціями, процес який приносить задоволення і небувалу радість. Не вірите … А ви спробуйте, чи послухайте самих рибалок з небувалими історіями про те, що вони зловили!

Ось невелика інструкція — як піймати карася?

Звичайно саме простіше всього зловити карася, це така зараза, що його скрізь вистачає, а щоб зловити його, треба з самого ранку взяти вудку на плече і піти до першого водоймища, головне щоб там гондонів, та брезенту менше плавало, а то будуть заважати, та й при смаженні цього звіра буде виділяться дивний запах горілої гуми.

Головне не попасти в дощ, а то можна промокнути, а щоб  цього не сталося треба захопити брезентову палатку з якої і можна спробувати продовжувати ловити рибу.

Ловлять карася в основному на гнойового хробака, лугового хробака, дощового хробака і просто хробака, можна взяти опариш натуральний, мотиль червоний, перловку смачну, хліб хороший, парений горох з запахом, комбікорм кормовий, тісто збите, манку дитячу — тільки маленьких не ображати. А далі треба взяти так само з собою терпіння, а то я колись не витримував кидав вудку у перші очерети і йшов дівок шукати.

Tags: , ,