Особливості дорожнього руху за кордоном.

Інші міста, інші звичаї — особливості дорожнього руху за кордоном.

Такі заходи, як мандрівка за кордоном, характеризуються винятковою можливістю отримати масу приємних вражень. Але який вид пересування дозволяє ознайомитися з усіма визначними пам’ятками? Використання авто, безумовно, краще всього підходить для цієї мети. Автомобільна прогулянка по неширокій вулиці Брюгге або проспектами Парижа надасть вам справді незабутнє задоволення! Тим більше, що завдяки розвинутій інфраструктурі автомобільного бізнесу отримати автомобіль напрокат не викличе труднощів, в якій би країні ви не знаходилися .. Але .. Знання тонкощів правил дорожнього руху країни, по якій ви збираєтеся зробити турне, обов’язково!

Кожна країна, наприклад, має свої вимоги до припустимого рівня вмісту алкоголю в крові водія автомобіля. Втім, подорожуючи по території Європи, ви можете не сумніватися, що вам не доведеться дихати в трубочку на вимогу поліцейського. Лише в тому випадку, без сумніву, якщо ви дотримували всі правила європейського руху. А для Америки обстеження автоводія на наявність алкоголю цілком звичайне явище. Хоча, зловживання застосуванням даної процедури не вітається. Адже ви можете образитися на підозру у водінні автомобіля в неприйнятному вигляді. Що, в результаті, цілком може ініціювати судові розгляди в суді. І навіть вагомі часові витрати можуть не зупинити вас від цієї заяви на кривдника. Необхідність подивитися один одному в очі перед заворотом — ще одна цікава особливість управління транспортом, характерна для Америки.

У нашій державі, що не секрет, водій справа в будь-якому випадку правий. А, здійснюючи автомобільну поїздку по арабським країнам, слід враховувати дію зворотнього правила перешкоди зліва. Ця нація не тільки читає зліва направо, а й керує авто також.

А у Фінляндії можливо походження іншої, зовсім несподіваної для нас загрози — поява лося на дорозі! А в силу неабияких обсягів і чималої ваги цього представника тваринного світу, зіткнення з ним не тільки рідко обходиться без поломки автомобіля, але й загрожує людськими жертвами. Взагалі Фінляндія славиться великою строгістю в правилах дорожнього руху. Припустимо, стомлений водій за кермом у цій країні розцінюється фактично як п’яна людина.

Повертаючись до європейських особливостей правил дорожнього руху, особливо варто підкреслити наявність безлічі привілеїв у пішоходів. Незалежно від того, що по пішохідному переходу чи громадянин перетинає дорогу чи ні, водій зобов’язаний пропустити його.

Втім, особливостей і нюансів водіння автомобіля в кожній країні так багато, що розповісти про всі в один прийом неможливо. І тому, бажаючи зробити приємним свій довгоочікуваний відпочинок, ви обов’язково повинні подумати про ретельне вивчення тонкощів управління автомобілем в країні, до якої ви прямуєте. Адже саме свідоме порушення ПДР є головною причиною виникнення аварій. Не забувайте піклуватися про життя, здоров’я і благополуччя своїх домочадців, не втрачайте пильності при управлінні автомобілем.