Перший смартфон Samsung під управлінням ОС Windows Phone 7.5 (Mango).

SamsungКомпанія Samsung Electronics оголосила про випуск смартфона Samsung Omnia W на базі операційної системи Microsoft Windows Phone (версія Mango). Завдяки елегантному дизайну, чіткому і яскравому дисплею SuperAMOLED, а також розширеним можливостям по доступу до мультимедійного контенту та соціальним мережам Omnia W можна віднести до нового виду смартфонів. Ключові характеристики таких смартфонів — зручність і задоволення потреб користувачів.
«Ми покладаємо великі надії на потенціал ОС Windows Phone і ті можливості, які вона відкриває клієнтам Samsung. Споживачі хочуть мати миттєвий доступ до соціальних мереж в будь-який час і в будь-якому місці. Вони шукають високопродуктивні смартфони, прості у використанні, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що дозволяють легко створювати мультимедійний контент і ділитися ним. Саме для цих людей і призначений смартфон Omnia W », — відзначив Дж. К. Шин, президент підрозділу мобільних комунікацій компанії Samsung Electronics.

Найвища продуктивність і яскравий дисплей Super AMOLED
Смартфон Omnia W приваблює сучасним лаконічним дизайном корпусу з металевими елементами. Фото та відеоролики, зняті вбудованою 5-мегапіксельною камерою, виглядають на великому 3,7-дюймовому дисплеї Super AMOLED просто чудово.
Потужний процесор з частотою 1,4 ГГц гарантує найвищу продуктивність у додатках і миттєвий відгук графічного інтерфейсу Metro. А підтримка мобільних мереж HSPA 14,4 Мб / с забезпечує швидкий веб-серфінг і завантаження фото і відео на сайти соціальних мереж.

Розширені функції Windows Phone
Операційна система Windows Phone відрізняється простотою використання і широкими можливостями для спілкування в соціальних мережах. Користувачі можуть легко ділитися інформацією з друзями, використовуючи цілий ряд комунікаційних платформ, а можливості з веб-серфінгу стали ще більш широкими завдяки інтеграції Internet Explorer 9 і Bing.
Унікальний користувальницький інтерфейс Metro побудований за принципом «живої мозаїки»: анімовані значки постійно змінюються і рухаються у відповідь на дотики користувача. Інформація розташована так, що на екрані смартфона користувач бачить стільки ж інформації, скільки вміщується на дисплей більшого розміру, а доступ до додатків простий і інтуїтивно зрозумілий.
Шість спеціалізованих розділів гарантують доступ до контенту і засобів спілкування. Розділ People Hub інтегрований зі службами соціальних мереж Windows Live, Facebook, Twitter і LinkedIn, завдяки чому користувачі можуть постійно залишатися на зв’язку з друзями. Также можно установить программу с помощью которой можно осуществлять спутниковый мониторинг автотранспорта.
Office Hub підвищує ефективність роботи бізнес-користувачів і відкриває доступ до сервісу зберігання документів та мультимедійних файлів Windows Live Sky Drive, в якому користувачеві безкоштовно надається 25 ГБ вільного місця. Крім того, власники смартфона можуть створювати і редагувати документи за допомогою мобільних версій програм Microsoft Office Excel, Word і PowerPoint, а за допомогою програми One Note — створювати рукописні, текстові і голосові замітки.
Безперешкодний доступ до розважального контенту забезпечують розділи Picture Hub і Music & Video Hub, в основі яких лежить сервіс Microsoft Zune. А розділ Game Hub дозволяє грати в ігри і спілкуватися з друзями по ходу гри через сервіс Xbox live. У магазині Windows Phone Marketplace можна завантажити більше ніж 30 тис. програм для роботи та розваг.

Ексклюзивні технології Samsung
Можливості ОС Windows Phone істотно доповнені ексклюзивними програмами і технологіями Samsung. У їх число входить технологія Samsung AllShare для безперешкодного обміну контентом між смартфоном і пристроями з підтримкою протоколу DLNA, такими як телевізори високої чіткості, монітори і цифрові камери. Video Call — простий у використанні додаток для відеодзвінків через мережу 3G. А програма Mini Diary дозволяє користувачам створити власний цифровий журнал, який підтримує безліч мультимедійних форматів. Крім того, з сайту Samsung Zone можна завантажити оновлене додаток для читання електронних книг Samsung eBook.
Користувачі можуть переглянути останні новини через додаток Now 2.0, в якому доступна щохвилини оновлювана інформація про події, біржових котируваннях, погоду і т. п. А програма RSS Time дає можливість підписатися на RSS-потоки газет, журналів і блогів, причому посиланнями на ці матеріали можна миттєво поділитися електронною поштою або через Facebook.
На додаток до сервісу Facebook смартфон Omnia W підтримує соціальні мережі Twitter і LinkedIn. Це означає, що фотографії та відеоролики можна без проблем публікувати в безлічі соціальних медіа, яким віддає перевагу користувач.
Продажі смартфона Omnia W розпочнуться наприкінці жовтня, спочатку в Італії, а потім в інших країнах Європи, СНД, Латинської Америки, Африки, Південно-Східної та Південно-Західній Азії.

Рекомендую:

Новинка LG — перший смартфон з двоядерним пр... Компанія LG Electronics представила смартфон Optimus 2X на мобільній платформі Android 2.2 Froyo. Цей апарат став першим офіційно анонсованим смартфон...
Samsung Electronics створив організацію по управлі... Компанія Samsung Electronics, постачальник передових мережевих рішень, оголосила про плани, покликаних зміцнити її позиції в Європі після успішного за...