15.10.2011 - orbk.net

Подорож до КИТАЮ продовження.


Подорож до КИТАЮЩе один з найвідоміших у світі ресторанів в Пекіні — Куан Джу Де. Він був ще заснований в 1864 році. Тільки в цьому ресторані ви зможете скуштувати справжню смачну качку по-пекінськи.

Відпочинок на будь-який смак, це звичайно Шанхай.

До Шанхаю можна відправитися швидкісною електричкою або літаком з Пекіна.
У цьому незвичайному місті будь-яка людина зможе знайти щось цікаве для себе. Шопоголіки зможуть довго ходити по тутешніх магазинчиках і бутіках відвідуючи модні магазини одягу.

Туристам, які хочуть повернеться на кілька століть назад, припаде до душі гуляти по алеях парку Ю Гарден, той що знаходиться в старій частині міста Шанхай. Цьому старому парку чотириста років. Саме в цьому старовинному парку знаходяться уславлені на весь світ чайний будиночок на озері і Міст з дев’ятьма поворотами.

Не забудьте сходити на оглядовий майданчик біля Стіни кохання (Стіни Закоханих) — одне з найкрасивіших місць в усьому величному Китаї. Тут завжди цвітуть квіти.

Обов’язково побувайте на базарі біля «старої» частини Shanghai. Тут дуже багато всіляких цікавих дрібничок і сувенірів. А деякі майстри намалюють ваш портрет на внутрішній стороні пляшки прямо перед вами. Прекрасний сувенір близьким з Китаю!

Рекомендую:

Ви приїхали до Криму! Не звертаючи уваги на те, звідки Ви приїхали, Крим порадує Вас своєю погодою вже в квітні-травні. Ви до цих пір пам'ятаєте холодну зиму, а в Криму в ц...
Величезні ініціативи в Абу — Дабі.... Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ ) є федерацією держав на південно -східній околиці Перської затоки. Вони межують з Саудівською Аравією на заході і Ома...


Туризм Відпочинок / Китай / Пекін / подорож / ресторан / Турист /