Прокат лімузинів від фірми «Лімпопо», ваша дорога до ЗАГСу.

лімузинПрокат лімузинів фірми «Лімпопо» завезе Вас далеко. Приймає замовлення на урочистості, весілля, вечірки. Великий асортимент лімузинів різних кольорів і моделей, а також довжини, готові прикрасити Ваше свято в будь-який день. На замовлення лімузини прикрашаються білими стрічками, квіточками, а також Міккі-Маусом, качками, собачками та іншими унікальними диснеївськими героями. У великому асортименті є різноманітні чебурашки, вініпухі і їжачки. У замовлення входить шампанське, газовані води і різні спиртні напої, також є ковбаска, квашені огірки і помідори. Шеффер, в костюмі клоуна, не дасть Вам занудьгувати, навіть коли Ви їдете в ЗАГС. Для ВІП замовлень разом з орендою лімузина здаються в оренду женихи і наречені, а також гості які прикрасять у разі відмови в останній момент Вашу поїздку. І це все легко вміщається під заднім сидінням м’якого дивана лімузина. Під бічним сидінням Вас чекає сюрприз оркестр з циганами і їх табором, так що музика Вам забезпечена на всьому Вашому шляху веселощів. По дорозі вас відвезуть також в салон весільних плать зовсім за дарма, все для клієнта, головне щоб свято вдалося.

Поспішайте якщо Ви замовите 3 лімузина, то четвертий і п’ятий залишаться вас  підстрахувати Вас на той момент ваш проб’є колесо або поламається. Також Фірма «Лімпопо» готова надати Вам швейцара для відкривання дверей і збирання грошей за проїзд, не мало не гірше як в маршрутному таксі. Таким чином Ви можете підібрати людей із зупинки і підвести їх до РАГСу. Повірти, їх буде дуже багато, сядуть навіть ті, яким в іншу сторону, де вони ще зможуть побачити такий цирк, при тому, що по дорозі ще можна поїсти і випити під музику циганського оркестру і неважливо навіть, те що їм треба буде повертатися пішки кілька кілометрів.

З прокатом нашого лімузина «Лімпопо» ви відчуєте себе добре і швидко очиститеся від поганих думок, шлаків і грошей. «Лімпопо» бери подруг і катайся ще, якщо є звичайно в тебе бабло.

Шкода тільки відносно одного то такого уровня сучасні технології ще не дійшли, пісміхнись і життя стане краще.