17.10.2011 - orbk.net

Toyota поверниться в Ле-Ман 2012 році — з гібридним двигуном!

Поділитися:

Toyota оголосила, що вона зробить повернення в Le Mans 24 Hours, гонки на витривалість в наступному році з новим гібридним двигуном для автомобіля.

Повернення Toyota в Ле-Ман, де вона останній раз змагалася як виробник в кінці 1990-х  на GT-One, тепер це буде з нове шасі LMP1, яке буде спроектовано і розроблено та вироблено на Toyota Motorsport в Німеччині, оснащено гібридною силовою установкою спректованою Toyota в Японії.

Ле-Ман буде просто одним з багатьох трас, де Toyota пропонує ввести гонки, під час яких прагне глибше вивчити потенціал своїх гібридних технологій на конкурсній основі, але команда надіється на успіх. Нова команда буде базуватися в Кельні штаб-квартирі Toyota Motorsport.

Рекомендую:

Новий Mercedes-Benz C-Class — AMG-версія.... Офіційної прем’єри зарядженого седана Mercedes-Benz C-Class - С63 AMG, ще не було, але очікується, що це станеться у літку 2011року. Світова прем’єр...
Honda возглавила турнирную таблицу гонки GRANDE PR... Дневник MotoGP: команда RepsolHonda возглавила турнирную таблицу на португальском Эшториле, почти полностью оккупировав пьедестал почета1-го М...

Авто 2012 / Motorsport / Toyota / Гібрид / ГонкИ / Двигун / команда / Ле-Ман /