Toyota поверниться в Ле-Ман 2012 році — з гібридним двигуном!

Toyota оголосила, що вона зробить повернення в Le Mans 24 Hours, гонки на витривалість в наступному році з новим гібридним двигуном для автомобіля.

Повернення Toyota в Ле-Ман, де вона останній раз змагалася як виробник в кінці 1990-х  на GT-One, тепер це буде з нове шасі LMP1, яке буде спроектовано і розроблено та вироблено на Toyota Motorsport в Німеччині, оснащено гібридною силовою установкою спректованою Toyota в Японії.

Ле-Ман буде просто одним з багатьох трас, де Toyota пропонує ввести гонки, під час яких прагне глибше вивчити потенціал своїх гібридних технологій на конкурсній основі, але команда надіється на успіх. Нова команда буде базуватися в Кельні штаб-квартирі Toyota Motorsport.

Рекомендую:

Nissan Altima 3.5 SR Обновил в этом году и свой модельный ряд и Ниссан моделью Nissan Altima 3.5 SR купе выпускается с выбором из двух двигателей. 2,5-литровый четырехцили...
Обновлёный Chevrolet Camaro 2012. Скоро появится в продаже обновлёный 2012 Chevrolet Camaro который сохраняет свои ретро-тематические но современные черты легендарного Шевроле Кама...