17.10.2011 - orbk.net

Toyota поверниться в Ле-Ман 2012 році — з гібридним двигуном!


Toyota оголосила, що вона зробить повернення в Le Mans 24 Hours, гонки на витривалість в наступному році з новим гібридним двигуном для автомобіля.

Повернення Toyota в Ле-Ман, де вона останній раз змагалася як виробник в кінці 1990-х  на GT-One, тепер це буде з нове шасі LMP1, яке буде спроектовано і розроблено та вироблено на Toyota Motorsport в Німеччині, оснащено гібридною силовою установкою спректованою Toyota в Японії.

Ле-Ман буде просто одним з багатьох трас, де Toyota пропонує ввести гонки, під час яких прагне глибше вивчити потенціал своїх гібридних технологій на конкурсній основі, але команда надіється на успіх. Нова команда буде базуватися в Кельні штаб-квартирі Toyota Motorsport.

Рекомендую:

Toyota Vios. Все та же старая Toyota Vios 1.5 из сопутствующей автоматической и ручной коробкой передач претерпела изменения, но с такими показателями как раньше. ...
Peugeot 508 RXH гібрид драйв нового покоління.... Peugeot 508 RXH - дизель-електрик гібрид драйв з високою продуктивністю, що має оригінальний зовнішній вигляд, добрі позашляхові характеристики і пі...


Авто 2012 / Motorsport / Toyota / Гібрид / ГонкИ / Двигун / команда / Ле-Ман /