21.10.2011 - orbk.net

У подорож навколо світу.


У подорож найкраще говорять вирушати поїздом. Гітара, карти, доміно і приємна компанія, що ще потрібно для гарної подорожі, у таких кампаніях можна відчуваєте себе легко, багато поруч людей які зібралися з гарним настроєм гуртом . Є можливість познайомиться з різними цікавими людьми, дачниками, музикантами, дівчатами  і просто кишеньковими злодіями, головне знати розклад поїздів, щоб не спізнитися на потрібний потяг.

Економніше деякі бувалі туристи кажуть буде автостопом, весело з вітерцем на авто,  на возі з конем, так можна об’їздити багато шляху, якщо Ви потрапили до гасторбайтерів, то є небезпека заробити часом геморой бо вони їздять часто і без зупинок.

Краще всього на човні по воді, ви зможете зловити рибку чи вполювати качку, насолодитися природою, лише вночі прохолодно і комарі дістають, а якщо мороз так тоді взагалі далеко не запливеш, а як хотілося.

Подорож на повітряній кулі, це дивовижно, ось де вся краса, все видно з висоти пташиного польоту буває і посліду, але від цього нікуди не дінешся, як і від дощу і холодного вітру, що в пориві може понести Вас куди завгодно і приземлити не зрозуміло де, навіть закордон, а щоб розуміти населення інших країн вам можна порадити відвідати курсы английского языка.

Що не кажіть але зараз найкращий спосіб подорожі для багатьох все-таки вдома біля телевізора з пивом і рибкою, так як у нашого населення немає відповідних фінансів тай багато життєвих факторів заважають це зробити.

Рекомендую:

Особливості дорожнього руху за кордоном.... Інші міста, інші звичаї - особливості дорожнього руху за кордоном. Такі заходи, як мандрівка за кордоном, характеризуються винятковою можливістю от...
Тур в Ванкувер і перелік місця для відвідування.... Ті , хто планує відвідати Ванкувер західне узбережжя Канади перше, що повинно спадати на думати , це ті місця які можуть коштувати вашої уваги, які є ...


Туризм Авто / автостоп / весело / Гітара / гасторбайтер / гурт / Доміно / карти / на човні / навколо світу / Населення / повітряні кулі / подорож / потяг / приємна компанія / розклад поїздів / Телевізор / Туристи /