20.10.2011 - orbk.net

З чого починається будівництво?


З чого починається будівництво звичайно з проекту будинку і головне, щоб там було все правильно і архітектора на аркуші паперу не ставили чашки з кавою, а то буде як в тому анекдоті, коли прораб приходить на будівництво і дивиться, що по закінченню будівництво після фарбування висотного будинку , на найбільшій стіні намальовано на весь будинок два коричнюватих кола не зовсім рівної форми, і при питанні: «Що це таке?», почув у відповідь, що все строго як намальовано в проекті.

Бывает иногда так, что на самой стройке особенно когда это за городом, воды нету и она в основном привозная тогда нужны баки для воды из нержавейки, в которых удобно хранить воду в больших количествах.

Так будова, це велика справа, скільки іноді йде нервів, а скільки грошей при сьогоднішніх цінах, що а ж страшно, але є свої плюси в цьому якщо майбутні проекти приватних будинків або будинку складені правильно і чисто оформлені, тоді все ясно і не буде ніяких заморочок на будівництві.

Але звичайно і за самими будівельниками справа стоїть, а де стоїть там всім добре!

Рекомендую:

З чого почати ремонт квартири або будинку? —... Установка дверей повинна брати до уваги товщину в майбутньому підлогового покриття для приміщення. Після монтажу та налаштування, двері можна зняти з ...
Що таке сарай? Що то таке сарай і навіщо він. Сараєм іменують фактично всілякі роздільно від житлового будинку приміщення, призначені для зберігання різних речей і т...


Жилплоща Архітектор / Жилплоща / на будівництві / Проект / проекти приватних будинків / фарбування / форми /