23.11.2011 - orbk.net

Досягнення сучасної косметології. Шкіра — це дзеркало стану здоров’я.


Напевно, будь-якій жінці хочеться завжди залишатися молодою. Цілком нормальне бажання, особливо для сучасної представниці жіночої статі.

Шкіра — це дзеркало як нашого внутрішнього світорозуміння, так і стану здоров’я. У зв’язку з цим, перш за все, потрібно налаштувати себе на «позитивну хвилю», перейти на здоровий спосіб життя і вже потім бігти в косметичний кабінет. Косметологія в наші дні допомагає вирішити величезну кількість проблем пов’язаних зі шкірою.

Дізнатися вік кожної людини може шкіра навколо наших очей. З темними колами під очима навряд чи комусь хочеться ходити. Надати шкірі еластичність, підтягнути її можна різним шляхом, значення має стан шкіри в даний час. Часом досить простих косметичних процедур, часом необхідно зайнятися м’язами, а бувають приклади, коли без хірургічного втручання не обійтися. І завдяки останньому мимоволі починаєш розуміти, що приділяти час своїй зовнішності потрібно починати, коли явних вікових змін не видно.

Здолати зморшки сьогодні можуть всім відомий ботекс і Диспорт. Після даної ін’єкції ви забудете про зморшки як мінімум на півроку. Від поверхневих зморшок можна позбутися за допомогою апаратної косметології. А щоб гарно пахнути можете купити духи в Києві — aromart.ua великий асортимент і на будь який смак.

Мішки під очима усунути теж можна і дуже навіть ймовірно, вам вдатися потрібно до мікрострумової терапії та апаратного масажу, це поліпшить тонус шкіри. Рекомендоване кількість процедур — 15, проводити їх потрібно рази два на тиждень.

Від темних кіл залишиться порожнє місце, якщо використовувати озонотерапію. Ще сто років тому озонотерапія була відома і застосовувалася, але потім про неї забули, але сьогодні вона знову «на коні «. Нині ми знову можемо скористатися відкриттям столітньої давності. Озонотерамія має купу переваг: простота, безболісність, економічність, відсутність неприємних наслідків. Озон — це ще і протимікробний засіб. Озону під силу не тільки «розпарити » шкіру, але і його можна вводити під шкіру. Озон покращує кровообіг, позбавляє від шкірного сала, підвищує еластичність. Після деякої кількості процедур озон домагається тих же результатів ліфтингу шкіри. Результат буде куди краще, якщо ви будете поєднувати озонотерапію з пілінгом. Якщо ви страждаєте від целюліту, то дана процедура вам також показана. Навіть незважаючи на те, яка у вас стадія (нехай навіть остання). Пластична хірургія також використовує озон.

Рекомендую:

Косметика и качество. Сегодня косметика, средства по уходу за красотой стали доступны и для простых людей дома, косметическая продукция больше не является символом статуса ...
Догляд за шкірою. Щоб створити чари: втаїти зморшки, прищі - вам потрібен макіяж, але ще краще стане укладатися косметика на рівну, чисту шкіру. Будь-яка жінка відчуває...


Здоров'я / Стиль Здоров'я / здоровий спосіб життя / Косметика / косметология / Озон / Озонотерамія / Шкіра /