GALAXY Nexus — перший у світі смартфон під управлінням новітньої ОС Android 4.0


Компанії Samsung Electronics і Google представили GALAXY Nexus — перший у світі смартфон під управлінням новітньої ОС Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Новинка оснащена 4,65-дюймовим дисплеєм HD Super AMOLED з роздільною здатністю 720p, а також двоядерним процесором 1,2 ГГц.
«Samsung і Google плідно попрацювали над тим, щоб користувачі смартфонів могли відкрити для себе безліч нових можливостей. І тепер ми раді представити GALAXY Nexus — кращий смартфон під управлінням Android. Ми продовжимо розширювати модельний ряд пристроїв на базі Android, покликаних задовольняти потреби різних категорій споживачів », — коментує Дж. К. Шин, президент підрозділу Mobile Communications компанії Samsung Electronics.
«Випуск операційної системи Ice Cream Sandwich — єдиного рішення, орієнтованого на смартфони, планшети і безліч інших пристроїв — демонструє, що інноваційний розвиток платформи Android триває. Такі функції, як Android Beam і Face Unlock, — найкраще тому підтвердження. А смартфон GALAXY Nexus відмінно розкриває всі можливості Ice Cream Sandwich », — зазначив Енді Рубін, старший віце-президент мобільного підрозділу компанії Google. Знайти купоны на скидку для покупки мобільних телефонів, смартфонів та інших гаджетів можна на сайті КупиСкидку.

Перший смартфон під управлінням ОС Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Версія Ice Cream Sandwich виводить операційну систему Android на новий рівень. Серед особливостей цієї версії — перероблений призначений для користувача інтерфейс, покращувані багатозадачність і система повідомлень, функція хот-спота Wi-Fi, підтримка технології NFC і повноцінного веб-серфінгу. GALAXY Nexus першим серед Android-смартфонів оснащений програмними навігаційними клавішами. Новий екран блокування, головний екран, додаток для дзвінків і всі інші компоненти стали простіше, привабливіше і зручніше.
Крім того, ОС Android 4.0 забезпечена новим додатком People, яке дозволяє легко перегорнути список рідних, друзів і колег, подивитися їх фото у високій якості, а також перевірити зміни статусу в Google + та інших соціальних мережах. Смартфон GALAXY Nexus має вдосконалену камеру з режимом «Панорама», можливістю запису відео з роздільною здатністю 1080p, з миттєвим спрацьовуванням затвора, а також такими ефектами, як «Шарж» і «Заміна фону».
Смартфон здатний підключатися до «хмарних» служб і синхронізувати пошту, контакти та інші дані з іншими пристроями. Користувачам доступні більше 300 тис. додатків в магазині Android Market. У деяких країнах за допомогою GALAXY Nexus можна купувати книги в Інтернеті, підписуватися на потокові трансляції фільмів і дивитися їх на екрані телефону. Споживачі із США можуть також завантажувати музику в хмарний сервіс Music Beta by Google і слухати її де завгодно, навіть перебуваючи оффлайн.
Крім цього, у версії Ice Cream Sandwich з’явилася функція Face Unlock, завдяки якій за допомогою технології розпізнавання осіб можна розблокувати телефон. А функція Android Beam на основі технології NFC дозволяє швидко обмінюватися веб-сторінками, додатками і відеороликами на YouTube, просто піднісши один телефон до іншого. До того ж можна ще використовувати забавні ефекти при зйомці відеороликів і в відчути Google Talk.

Можливості Google
GALAXY Nexus підтримує програми та сервіси Google, а також автоматичне оновлення програмного забезпечення і додатків.
У число підтримуваних сервісів Google Mobile входять Android Market, Gmail Google Maps 5.0 з 3D-картами і підказкою поворотів, Google Earth, Movie Studio, YouTube, Google Calendar. Крім того, в смартфоні встановлено перероблений додаток для доступу до соціальної мережі Google +.

Краще в своєму класі апаратне забезпечення для самого передового ПЗ
GALAXY Nexus — перший смартфон, забезпечений 4,65-дюймовим дисплеєм з найвищою на ринку роздільною здатністю 720p (1280 x 720). Такий дисплей гарантує, що мультимедіа та веб-сторінки будуть відображається з найвищою чіткістю.
Так само, як і його попередник від Samsung і Google, новий смартфон має корпус із закругленими краями, завдяки чому він ідеально лежить в руці. Покриття Hyper-skin на кришці акумуляторного відсіку покращує тактильні відчуття і запобігає вислизання телефону з руки. Незважаючи на великий дисплей, GALAXY Nexus — дуже компактний пристрій товщиною всього 8,94 мм. Причому ширина рамки дисплея в самій тонкій частині становить всього 4,29 м.
GALAXY Nexus оснащений потужним двоядерним процесором 1,2 ГГц, висока продуктивність якого відкриває нові можливості для одночасного запуску декількох додатків, ігор, а також перегляду потокового відео на великому і чіткому дисплеї. Підтримка мереж LTE або HSPA + в поєднанні з двоядерним процесором гарантує швидкісний веб-серфінг, де б не перебував власник смартфона.
Продажі GALAXY Nexus почнуться в листопаді в США, Європі та Азії, а потім — і в інших регіонах.

Похожі записи:

Google поділиться з МТС заробітками.... Google поділиться з МТС заробітками від реалізації програм для Android. Google і російська МТС зробили договір про сп...
Пуск Windows 8. Нова версія операційної системи Windows 8 від компанія Microsoft була представлена в штаті Каліфорнія на конференції D9,...
Які основні цілі державних центрів обробки даних?... Основной метою Державних центрів даних є надання державних відомств для розміщення своїх послуг / додатків на загальній ...
LG Electronics конфіденційність та бізнес.... LG Electronics розширює можливості  корпоративних мобільних  пристроїв за допомогою  надійної партнерської  екосистеми ...