Кажуть люди не міняються, а як же сила кохання …

Кажуть люди не міняються, але я можу з цим посперечатися. Вони не змінюються коли в їхньому житті постійно одне і теж, немає якогось третього фактора який би їх змушував це зробити. Я знаю історію коли навіть у літньому віці люди змінювалися і то дуже помітно.

Історія сталася років п’ять тому. У нашому великому селі на ім’я Життя, був такий випадок. Жив був дідусь і жила з ним бабуся і їм було вже за сімдесят, але в один час бабуся померла і дідусь дуже засумував, самотність почало тиснути на нього з усією силою і не в кому він не бачив своєї втіхи. Став злим, чужі діти його боялися, з своїми він сварився, коротше став злюка. А в діда був кінь і віз, він іноді хто його попросить – комусь щось то привозив – якийсь вантаж. І ось одного разу дід з цим вантажем виїхав до сусіднього села і там зустрів таку ж самотню бабусю. Спочатку дивилися довго на себе, губилися, але люди помітили, що дід все частіше почав виїжджати у це село, ну і дід почав змінюватися, він частіше почав посміхатися, став товариським і добрішім. Бабуся зі свій боку теж змінилася, а виявляється вони закохалися і змінилися, як вперше. Спочатку звичайно минуле тримало як страшні історії, не можна ось так за раз викинути минуле, але з часом з’являються загальні цінності, спогади, симпатії і починається нове життя – і ось знову букет у когось в руках.

Дід розділив майно між дітьми, забрав свою частку і поїхав жити до бабусі, тому що бабуся жила сама і живуть вони, до цього дня.

Люди змінюються, любов їх змінює, бо летіти з одним крилом завжди боляче. Бабуся теж змінилася – їй просто захотілося жити для тієї людини, що не дивлячись на її вік і минуле, її полюбив він став для неї промінчиком який скрасив її самотність поселив знову емоції і різноманітність в житті, просто у неї з’явилася особлива людина якій захотілося сказати “Доброго ранку”. Весна знову повернулася в їхній будинок.

Просто зробити перший крок завжди важко до нового маючи багаж певних знань і ми починаємо іти в замішання, порівнюючи минуле, реальність і можливе майбутнє. Але майбутнє ми не знаємо, з ранку ми можемо розходиться – говорити до побачення, а ввечері подивившись в очі один одному нам буде соромно за поганий ранок. Змінюватись треба в кращу сторону і це може зробити кожен, але чомусь то основним стимулом у цьому завжди є любов.

Рекомендую:

Службовий роман – як воно?... Якщо повернуться на кілька десятків років тому поняття «службовий роман», завдяки одному популярному кіно, знак романтики і загадки. І хоча події у жи...
Чому жінки погоджуються на секс, відкриття великої... Учені нарешті з'ясували, що підштовхує дам до інтимних стосунків. Про що думають жінки, перш ніж поступитися чоловічим домаганням? Яка, висловлюючись ...