Найпотужніша серійна вантажівка в світі.

Volvo Trucks FH16 – потужність 700 л. с., крутний момент 3150 Н · м. у ньому використовується новітній 16-літровий двигун після чого це є найпотужніший автомобіль для перевезення вантажів. І тепер вантажівка Volvo FH16 700 зайняла місце флагмана компанії Volvo, перевершивши свого попередника потужність двигуна якого складвла 660 л. с. До речі ремонт грузовиков Volvo широко розвинений в нашій країні.

Авто Volvo FH16 призначенно для перевезення надважких вантажів. Це авто також підвищує престиж самого власника, завдяки своїй потужності Volvo FH16 стоїть на щебель вище своїх конкурентів.

Вантажівка Volvo FH16 отримала сертифікати відповідності усім нормам Euro 5, які вступили в свою дію 1 жовтня 2009 року. Відносно яких викиди у навколишне середовище оксиду азоту зменшині більш ніж на 40%. Цей Volvo став могутніше але при цьому екологічні показники його на висоті.

Рекомендую:

Гарячий Volvo C30 Limited Edition від Polestar.... Через всього п'ять років тому на ринку Північної Америки, останній C30 тихо зійшов з конвеєра в грудні. Але Volvo вирішила відправити свого компактног...
Volvo S60 Polestar. Volvo S60 Polestar, вероятно, самых безумных Volvo в существующих на сегодняшний день. Почему? Ну, это S60 который разгоняется с 0 до 100 км / ч в...