22.11.2011 - orbk.net

Найпотужніша серійна вантажівка в світі.

Поділитися:

Volvo Trucks FH16 — потужність 700 л. с., крутний момент 3150 Н · м. у ньому використовується новітній 16-літровий двигун після чого це є найпотужніший автомобіль для перевезення вантажів. І тепер вантажівка Volvo FH16 700 зайняла місце флагмана компанії Volvo, перевершивши свого попередника потужність двигуна якого складвла 660 л. с. До речі ремонт грузовиков Volvo широко розвинений в нашій країні.

Авто Volvo FH16 призначенно для перевезення надважких вантажів. Це авто також підвищує престиж самого власника, завдяки своїй потужності Volvo FH16 стоїть на щебель вище своїх конкурентів.

Вантажівка Volvo FH16 отримала сертифікати відповідності усім нормам Euro 5, які вступили в свою дію 1 жовтня 2009 року. Відносно яких викиди у навколишне середовище оксиду азоту зменшині більш ніж на 40%. Цей Volvo став могутніше але при цьому екологічні показники його на висоті.

Рекомендую:

Скоро новий Volvo XC90! На рубежі нового тисячоліття, Volvo подумало і вирішило зробити прекрасний кросовер. Volvo зрештою, вже встановив для себе репутацію у виробництві пов...
Шпінскі фото мерседес. Мерседес знову нас радує. Mercedes спіймали на «шпигунські» камери її суб-SLS AMG прототип спортивного автомобіля, який говорить нам, що цей продукт o...

Авто Euro 5 / Volvo / азот / Вантажівка / престиж / флагман /