Ноутбуки Samsung — ще більша швидкодія і мобільність.


Компанія Samsung Electronics представила в Україну нові серії ноутбуків: — 7 і 3. На українському ринку надходять у продаж п’ять моделей портативних ПК: високопродуктивний 700Z5 (дисплей 15,6 дюйма), потужний ігровий ноутбук 700G7 (дисплей 17,3 дюйма), стильні ноутбуки з тонкою рамкою екрану 300E5 і 300V5 (15,6 дюйма) і ультракомпактний 350U2 (12,5 дюймів), основним конкурентом яких може бути лише якщо купить ноутбук Sony які по своїх параметрах не поступаються.

Samsung 700Z5 CHRONOS: виключно швидкодія і мобільність.
Високопродуктивний 700Z5 CHRONOS має приємний алюмінієвий корпус, оснащений новітнім процесором Intel ® Core ™ i5 другого покоління і підтримує технологію ExpressCache ™, для роботи якої на материнській платі інтегровано 4 ГБ флеш-пам’яті. Дана технологія забезпечує прискореня завантаження операційної системи, підвищення загальної продуктивності, подвоєння швидкості завантаження сторінок при інтернет-серфінгу (з веб-браузером Internet Explorer), а також час виходу з режиму очікування всього 2,1 секунди.

Крім високої обчислювальної потужності, ноутбуки серії 7 відрізняються також високоякісними дисплеями. При цьому 15-дюймовий дисплей ноутбука 700Z5 вдалося вмістити в формфакторі, типовому для моделей з діагоналлю екрана 14 дюймів. При вазі 2,3 кг і товщині корпусу всього 23,95 мм такий ноутбук забезпечить максимальну портативність.
Ціна Samsung 700Z5 CHRONOS: 12 199 грн.

Samsung 700G7: ноутбук для геймерів
Модель Samsung 700G7 з чотирьохядерним процесором Intel і 17,3-дюймовим дисплеєм 3D можна по праву назвати ігровим ноутбуком. Він оснащений спеціальним регулювальним коліщатком для швидкого перемикання між чотирма режимами роботи: ігровим, стандартним, тихим і економним. В ігровому режимі включається система турбоохолодженя процесора, що дозволяє йому працювати на повну потужність. При цьому функціональні клавіші Windows та сенсорна панель відключаються, а основні ігрові клавіші підсвічуються червоним, щоб користувач міг грати швидше, роблячи якомога менше помилок.
У тихому режимі вентилятор працює практично безшумно, а також відключаються необов’язкові звукові сигнали і світлові ефекти. Економний режим відрізняється зниженим енергоспоживанням.

Потужний процесор Intel ® Core ™ i7 другого покоління забезпечує динамічний розподіл завдань, щоб гра не сповільнювалася ні на мить. Інноваційна технологія ExpressCache ™ істотно прискорює завантаження додатків, запуск ігор, інтернет-навігацію і роботу з даними.

Дисплей високої чіткості SuperBright Plus Full HD з діагоналлю 17,3 дюйма радує око високою чіткістю зображення і природною передачею кольору. Яскравість в 400 кд / м ² вдвічі перевищує показники стандартних дисплеїв в сучасних ноутбуках. Крім того, екран здатний відображати 3D-зображення. Доповнюють картину вбудовані динаміки 4 W і сабвуфер з підтримкою системи об’ємного звучання Dolby Home Theater.
Ціна Samsung 700G7: 17 526 грн.

Samsung 300V5: вражаючий дизайн з тонкою рамкою екрану
Чудовий зовнішній вигляд і великий час автономної роботи — це ноутбук Samsung 300V5. Його сучасний стильний дизайн дозволить власникові підкреслити свій витончений смак. Багаті функціональні можливості моделі не дадуть занудьгувати, куди б користувач не попрямував.

Ноутбук 300V5 дуже компактний і відрізняється тонкою рамкою екрана, яка дозволила збільшити видиму область дисплея без шкоди для портативності пристрою. Завдяки тривалому часу роботи від батареї, процесору Intel ® Core ™ i5 другого покоління і потужним графічним адаптерам за таким ноутбуком можна працювати, спілкуватися і розважатися практично цілий день безперервно навіть далеко від електромережі. А технологія швидкого старту не змусить витрачати час на очікування завантаження ноутбука.
Ціна Samsung 300V5: від 6 199 грн.

Samsung 300E5: всі необхідні функції і висока якість виконання.
Модель Samsung 300E5 — ідеальний вибір для користувачів, що віддають перевагу простоту і зручність при роботі з ноутбуком і не бажають платити за додаткові функції, якими не будуть користуватися.

Інтелектуальна технологія зарядки дозволяє зберегти вихідну ємність акумулятора ноутбука втричі довше, а міцний корпус 300E5 зі стійкою до відбитків пальців поверхнею буде виглядати бездоганно в будь-якій ситуації. Оптимальну продуктивність моделі забезпечують процесор Intel ® Core ™ i5 другого покоління, потужний графічний адаптер і технологія швидкого старту. Нарешті, матовий екран з тонкою рамкою, який гарантує чіткість зображення навіть на вулиці, легкий і компактний корпус і тривалий час автономної роботи роблять 300E5 ідеальним мобільним помічником.
Ціна Samsung 300E5: від 3 333 грн.

Samsung 350U2: тонка рамка екрану і максимальна мобільність.
Стильні ноутбуки 350UA — дуже тонкі і легкі пристрої вагою всього 1,4 кг і висотою менше монети в один євро. Сучасний дизайн доповнює дисплей з тонкою рамкою, завдяки якій видима площа екрану збільшується без шкоди для мобільності. Такий компактний і легкий комп’ютер дуже зручно всюди носити з собою як нетбук. У той же час завдяки новітньому процесору Intel ® Core ™ i5/i3 другого покоління цей ноутбук відрізняється високою швидкодією.

12,5-дюймовий LED-дисплей забезпечує кристально чітке зображення з чудовою передачею кольору навіть при сонячному світлі. Його матова поверхня мінімізує відблиски від екрану. Крім того, такий дисплей більш стійкий до пошкоджень дрібними частинками або піском.

Технологія Fast Start дозволяє почати роботу з ноутбуком через лічені секунди після відкриття кришки пристрою або натискання на кнопку живлення. У гібридному сплячому режимі дані з оперативної пам’яті зберігаються на жорсткому диску, тому вони будуть готові до роботи відразу, а не через 30-60 секунд, як у звичайних ноутбуків.
Ціна Samsung 350U2: від 6 299 грн.

Похожі записи:

Ноутбуки Samsung серії 3 350U2A Компанія Samsung Electronics, світовий лідер в галузі мультимедійних технологій і цифрової конвергенції, представила сти...
Пральна машина Samsung Eco Bubble. Компанія Samsung Electronics оголосила про запуск на українському ринку нової лінійки пральних машин з технологією Eco B...
Нокія і ГЛОНАСС співпрацюють. Фінська компанія Nokia підтвердила те, що в її смартфонах буде підтримка Руської супутникової системи ГЛОНАСС. На даний ...
LCD-панелі Samsung з технологією «Оптичний сенсор в кожному ... Samsung Electronics оголосила про старт цього року масового виробництва 40-дюймових LCD-панелей з підтримкою технології ...