Samsung оголосив переможців українського конкурсу розробників додатків для платформи bada.


Творці шести кращих програм отримають грошові призи на загальну суму $ 10 тис.

17 листопада 2011 року — Компанія «Samsung Electronics Україна» оголосила про завершення конкурсу Samsung bada Developers Challenge Ukraine серед розробників мобільного ПЗ, який пройшов в Україні вже другий рік поспіль. У змаганні, що стартував 28 липня цього року, взяли участь 30 розробників з Україною. Експертне журі Samsung Electronics обрало шість кращих програм. Переможці розділять між собою призовий фонд в $ 10 тис., а також отримають маркетингову підтримку в просуванні свого ПЗ в онлайн-магазині Samsung Apps.

Володарем головного призу — $ 3000 — став розробник Андрій Оніщук, що представив просте і зручне застосування MxReader для перегляду файлів у форматі Djvu.
Друге і третє місця і призові по $ 2000 кожному принесли своїм творцям наступні програми:
• 2-е місце: Basic for bada — програма, що дозволяє створювати невеликі додатки прямо на телефоні (розробник Віталій Клименко).
• 3-е місце: NardsX — набір ігор в нарди, що підтримує гру як проти іншого користувача, так і проти AI (розробник Володимир Федоров).

Ще три розробника отримали по $ 1000 призових за такі програми:
• 4-е місце: «Поліглот» — програма для вивчення іноземних мов і розширення словникового запасу (розробник Vivere Bene 2).
• 5-е місце: MySizes — додаток, що дозволяє зберігати розміри одягу і взуття в різних системах для кількох людей (розробник Андрій Коцюба).
• 6-е місце: Classic Lines 2 — новий варіант класичної гри в «Лінії» (розробник Володимир Михайлевський).

До участі в конкурсі приймалися програми для платформи bada українською та російською мовами, які підходять для однієї з шести категоріях: «Здоров’я / стиль життя», «Ігри», «Музика / відео», «Продуктивність», «Соціальні мережі» та «Навігація ». Щоб перемогти, програма повинна була бути цікавою для користувачів, розкривати для них нові можливості мобільного телефону, а також мати якісне технічне виконання пише http://osbada.com/. Для оцінки конкурсного ПО застосовувалися п’ять основних критеріїв: унікальність, комерційний потенціал, функціональність, зручність використання і дизайн.

Похожі записи:

Зареєстрована доменна зона .Укр 2 березня Український мережевий інформаційний центр отримав підтвердження про бронювання для України нелатинського домен...
Купити кращий мобільний телефон. Часто займає дуже багато часу, щоб зробити правильний вибір, коли справа доходить до покупки мобільних телефонів. У ці д...
LCD-панелі Samsung з технологією «Оптичний сенсор в кожному ... Samsung Electronics оголосила про старт цього року масового виробництва 40-дюймових LCD-панелей з підтримкою технології ...
Nokia X3-02 Недавно на ринку мобільних телефонів, з’явилася нова модель Нокія X3-02, яка досить непоганим виявилась телефоном який щ...