Вконтакте 11 нововведень жовтня.


У минулому місяці Павло Дуров і його соціальна мережа відсвяткували п’ятиріччя. Тому сьогодні я б хотів розповісти про 11 нововведення жовтня вконтакте.

1. Служба підтримки

Відтепер будь-який користувач може оперативно отримати відповідь на будь-яке питання про ВКонтакте в розділі Допомога. Відповідають агенти підтримки — розумні й творчі люди, відібрані з тисяч претендентів.

2. Сервіс Відповіді

У Новинах з’явився сервіс Відповіді, в якому можна відстежувати, хто натиснув Мені подобається і Розповісти друзям біля Ваших записів і фотографій, а також читати коментарі до них.

3. Нові Друзі

Тепер кнопки Додати в друзі і Підписатися об’єднані. У розділі Друзі Ви можете переглядати і скасовувати Ваші вихідні заявки в друзі, і там же стежити за тим, хто видалив Вас зі списку.

4. Карта в повідомленнях

Відповідати на питання Ви де? з цього місяця стало набагато простіше. Якщо при написанні особистого повідомлення або записи на стіні Вам знадобиться вказати своє місце розташування, Ви можете прикріпити картку з позначкою.

5. Топ новин

Налаштування Топ новин в правій верхній частині розділу Мої Новини дозволяє автоматично відбирати тільки найважливіше. Стане в нагоді тим, чия стрічка новин переповнена записами від сотень друзів і груп. Просування різних новин та рекламних матеріалів є важливим заходом для багатьох фірм, цим і займаеться рекламные агентства Тверь сюди і можна включити рекламу в соцмережах.

6. Аудіозаписи друзів

Сервіс Мої аудіозаписи обзавівся вкладкою, в якій відображаються аудіозаписи Ваших друзів. Порядок друзів у правій колонці залежить від того, як часто Ви слухаєте аудіозаписи того чи іншого друга.

7. Нотатки на стінах

Тепер замітки можна прикріплювати до записів на Вашій стіні. У цьому випадку Вам буде запропоновано повноцінний редактор з усіма зручностями. Відкриватися нотатки будуть схожим чином.

8. Додаток ВКонтакте для Windows Phone

Вийшло додаток ВКонтакте для платформи Windows Phone, на якій з кінця цього року працюватимуть всі смартфони компанії Nokia. Також в жовтні ми оновили програми для Android і iPhone.

9. Можливість приховувати сторінки від пошуку

У розділі Конфіденційність сервісу Мої Налаштування Ви тепер можете приховати Вашу сторінку від незареєстрованих користувачів або від пошукових служб на зразок Яндекс і Google.

10. Завантаження фотографій через E-Mail

Якщо Ви хочете ділитися фотографіями прямо з телефону, Ви можете зробити це, надіславши фотографії на адресу E-Mail. Свій спеціальну адресу можна дізнатися в Налаштуваннях на вкладці Мобільні сервіси.

11. Редизайн Профіля та швидкого пошуку

Ми поліпшили швидкий пошук, зробивши його ще зручніше і красивіше. Під шестерінкою ховаються всі додаткові посилання: Друзі он-лайн, Запрошення друзів і Вихід з сайту.

У контакті з Вами,
Павло Дуров

Похожі записи:

ВКонтакте, все краще і краще … У лютому інтерфейс ВКонтакте зазнав десятки змін як пише Павло Дуров, але є 7 основних оновлень, про які можна прочитати...
7 нововведень квітня ВКонтакте. У квітні ВКонтакте продовжив феноменальний ріст. Кожен день ресурсом користується вже більше 25 мільйонів чоловік. І так...
Для BlackBerry розробили «співчуваючий» смартфон.... Американські дизайнери Кікі Танг і Деніел Юн представили концепт смартфона BlackBerry Empathy ("Співпереживання"), що ви...
Печиво Oreo замахнулося на Гіннесса.... Компанія виробник популярного печива Oreo в США заявила, що має бажання потрапити до книги рекордів Гіннесса, за кількіс...