09.11.2011 - orbk.net

Хундай Старекс Переваги для наших доріг.

Поділитися:

HYUNDAI STAREX має характеристики: 145 сильний турбодизель, споживає приблизно палива — 7 літрів на шосе і 11 літрів в місті. Розгін до 100 км / год за 13 секунд, максимальна швидкість досягає 170 км / ч.

У умови завантаженості наших доріг і обмеженості місця на них, велике значення мають габарити автомобіля. Starex має найоптимальніші розміри. Так само важливим є діаметр розвороту — у Старекса він найоптимальніший з усіх схожих автомобілів. Плюсом цього мінівена перед іншими автомобілями також є його рамно-несущная конструкція сходового типу. Також запчасти старекс відносно не дорогі порівнюючи з аналогічними авто.

Комфорт в HYUNDAI Старекс: Зручні сидіння, їх підігрів, наявність АБС і гідропідсилювача, а також широкі дзеркала сприяють досить комфортному й безпечному управлінню Starex (Хундай Старекс).

Головним достоїнством Hyundai Starex (Хундай Старекс) є його салон — це місткість і функція трансформера, що дозволяє перевозити не тільки велика кількість вантажу, але і достатню кількість пасажирів. Якщо потрібно перевезти великогабаритний вантаж, то при складених задніх сидіннях обсяг багажника збільшується до 3,3 куб.м. (У варіанті STAREX CARGO — це вже 4,6 куб.м.).

Рекомендую:

Автобусы «Богдан» серии А20 — Hyundai HD-78... Автобусы «Богдан» серии А20 производятся на агрегатах грузового автомобиля Hyundai HD-78, которые уже хорошо зарекомендовали в условиях эксплуатации н...
Hyundai планирует догнать других автопроизводителе... Южно Корейская компания Hyundai Motor Co разрабатывает свою первую специализированную архитектуру для электромобилей, стремясь догнать Tesla в растуще...

Авто ABS / Hyundai / багажник / великогабаритний вантаж / Комфорт / мінівен / Пасажир / Трансформер / Хундай /