Хундай Старекс Переваги для наших доріг.

HYUNDAI STAREX має характеристики: 145 сильний турбодизель, споживає приблизно палива – 7 літрів на шосе і 11 літрів в місті. Розгін до 100 км / год за 13 секунд, максимальна швидкість досягає 170 км / ч.

У умови завантаженості наших доріг і обмеженості місця на них, велике значення мають габарити автомобіля. Starex має найоптимальніші розміри. Так само важливим є діаметр розвороту – у Старекса він найоптимальніший з усіх схожих автомобілів. Плюсом цього мінівена перед іншими автомобілями також є його рамно-несущная конструкція сходового типу. Також запчасти старекс відносно не дорогі порівнюючи з аналогічними авто.

Комфорт в HYUNDAI Старекс: Зручні сидіння, їх підігрів, наявність АБС і гідропідсилювача, а також широкі дзеркала сприяють досить комфортному й безпечному управлінню Starex (Хундай Старекс).

Головним достоїнством Hyundai Starex (Хундай Старекс) є його салон – це місткість і функція трансформера, що дозволяє перевозити не тільки велика кількість вантажу, але і достатню кількість пасажирів. Якщо потрібно перевезти великогабаритний вантаж, то при складених задніх сидіннях обсяг багажника збільшується до 3,3 куб.м. (У варіанті STAREX CARGO – це вже 4,6 куб.м.).

Рекомендую:

Тест драйв Fiat Bravo Навесні в нашій країні стали продавати симпатичний Fiat Bravo, прем'єра якого відбулася минулого року на женевському автосалоні. До України імпортують...
Kia Cross GT Concept натяк на майбутнє.... Kia знову розраховує зміцнити свій ряд преміум-автомобілів зачатий такими як Cadenza і Quoris. Можливо, кращим доказом цієї ініціативи, на сьогоднішні...