Apple MacBook Pro на зміну PowerBook.

Apple радикально відновила модельний ряд своїх ноутбуків, випустивши на ринок потужні 15 — і 17-дюймові MacBook Pro на зміну своїм попередникам — моделям Apple PowerBook, що проіснував на ринку ноутбуків близько 15 років. Самою важливою відмінністю нових MacBook Pro стало те, що в них вперше в історії компанії Apple стали використовуватися процесори Intel — Core i5 або Core i7 з новітніми 4 ядерними чіпами Intel Core Duo. Завдяки їм, за рахунок ефективного розподілу навантаження на ядра процесора, його можна в потрібні моменти розганяти з 2,6 ГГц до 3,3 ГГц, забезпечуючи потрібну продуктивність. Графічний процесор NVIDIA GeForce GT 330M став основою самого ефективного і швидкого графічної архітектури, коли-небудь була присутня в техніці Apple.

Нова лінійка ноутбуків MacBook pro була представлена ​​трьома моделями на початку, які відрізняються кольором корпусу, об’ємом жорсткого диска і типом оптичного приводу. У всіх моделях присутній процесор Intel Core Duo, вбудований адаптер Wi-Fi і вбудована камера iSight.

Зовнішній вигляд Apple MacBook pro відразу приверне вашу увагу, його молочно-білий пластик, зглаженні кути корпусу та фірмовий стиль Apple який диктує моду в стилі hi-tech, є також більш серйозні моделі у чорному корпусі. Купити MacBook pro можна як для роботи, так і для ігор та мультимедійних розваг. Вам лин потрібно — вибрати з усієї кількості моделей ту, яка ідеально підходить під ваші потреби.

Рекомендую:

Розвиток мобільних телефонів.... Мобільний телефон в наші дні, є основною необхідністю, яка з'єднує людей з різних географічних районів та робить їх ближче один до одного. Мобільні пр...
Apple випустила нові MacBook Pro. Компанія Apple представила оновлену лінійку ноутбуків MacBook Pro. Зміни торкнулися всіх моделей MacBook Pro, повідомляється в офіційному прес-релізі....