25.12.2011 - orbk.net

Будинки з дерева вибір технології.

Поділитися:

Крім різновида деревини, перед тим як взятися за будівництво, варто вибрати конкретну технологію. Можна використовувати одну з трьох технологій, вони носять назву каркасна, брущаті і зрубна. У кожній з них бувають свої особливості. Особливо надійною фахівці називають каркасну технологію. Вона відмінно економить тепло, що важливо для більшості клієнтів. Важливою перевагою також є можливість приховати труби і дроти в стінах.

При зведенні дерев’яного будинку потрібно брати до уваги велику кількість нюансів. Приміром, споруди з дерева часто незначно осідають і знаючи це, будівельники вносять певні корективи в план будинок. Тому доручати будівництво будинку з дерева варто тільки професіоналам. Як і будь-які інші справи чи то фундамент, дах чи стеля — узнать цену на натяжные потолки можна у фахівців які будуть і монтувати вам її.

Більшість клієнтів будівельних компаній не бажає використовувати дерево через його низьку пожароустойчивости. Але про це не варто турбуватися. У процесі будівництва дерево обов’язково обробляють спеціальними речовинами, які перешкоджають загорянню.

Все це далеко не повний перелік переваги дерев’яних будівель. Для того щоб побудувати дерев’яний будинок, вам знадобиться всього лише кілька місяців. Дерев’яні будинки безпечні і зручні. Також вони відрізняються відмінною сейсмоустойчивостью, що важливо для багатьох південних регіонів.

Рекомендую:

Переваги дерев’яних будинків.... Що треба знати в першу чергу, деревина накопичуює тепло, рівномірно розподіляє його по всьому будинку. Виходячи з цього опалювання дерев'яного будинку...
Як змінити інтер’єр квартири?... Існує, здавалося б необмежена кількість матеріалів, якими ви можете прикрасити ваші стіни. Самоклеючі вінілові шпалери на стіни є простим і економічно...

Жилплоща Будинки / дерев'яні будинки / дерев'яний будинок / дерево / Жилплоща / споруди / тепло /