Дітям до 14 років користуватися мобільними телефонами ЗАБОРОНЕНО!

Міністерство охорони здоров’я всерйоз розглядає можливість заборонити ізраїльським дітям до 14 років користуватися мобільними телефонами стільки, скільки їм завгодно.

Це стало наслідком заяви Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка прийшла до висновку, що використання мобільних телефонів збільшує ризик захворювання на рак головного мозку.

Доповідь експертів був опублікований у вівторок у французькому місті Ліон Міжнародним агентством вивчення ракових захворювань після остаточних слухань, що тривали цілий робочий тиждень. У ході цього дослідження вчені Всесвітньої організації охорони здоров’я виявили, що ефект від використання мобільних телефонів позначається на утворені двох типів пухлин головного мозку, що дозволяє зробити висновки про пагубний вплив мобільного телефону і на розвиток інших видів хвороби раку.

За результатами дослідження експериментів, комісія віднесла мобільні телефони до класу безпеки 2B, що означає – мобільні пристрої можуть представляти загрозу для людини з точки зору захворювання на рак. У ту ж небезпечну групу входять пестициди групи DDT і вихлопні гази від автомобільного двигуна.

Ці вище сказані висновки йдуть врозріз з минулорічними представленими результатами, які не показали точного зв’язку між використанням мобільного телефону і виникненням хвороби раку головного мозку у хворого.

Згідно з опитуванням Всесвітньої організації охорони здоров’я у 2010 році, число мобільних абонентів по всьому світу досягло межі у 5 млрд..

Рекомендую:

Телефони LG A190 і A230 з підтримкою двох SIM-карт... Компанія LG Electronics представляє на українському ринку два нових телефони за доступною ціною з підтримкою двох SIM-карт. Це класичний LG A190 і мул...
КОМПАНІЯ LG СПОНСОРУЄ ІГРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ INDIECADE... КОМПАНІЯ LG СПОНСОРУЄ ІГРОВИЙ  ФЕСТИВАЛЬ INDIECADE І  ПРОВЕДЕ MOBILE 3D GAME JAM ДЛЯ  НЕЗАЛЕЖНИХ РОЗРОБНИКІВ  МОБІЛЬНИХ ІГОР LG відкриває нові  гор...