05.12.2011 - orbk.net

Дуже корисні продукти для харчування.


1. Риба – продукт моря є джерелом цінного білка і цілком може замінити м’ясо. Для японців, це основний продукт харчування, який і робить їх чемпіонами довголіття. У риби також багато фосфору, який відповідає за кістки і нирки. Найбільше риби їдять жителі Ірландії – 92 кг на рік. Для порівняння, житель Росії з’їдає лише 15 кг на рік риби.

2. Молоко – напій тваринного походження просто необхідний людині з першого дня народження. У молоці міститься білок, жир, кальцій, який укріплює кістки.

3. Мед як продукт – не тільки природний замінник цукру, але й готові ліки від багатьох хвороб. Медом лікують простудні захворювання, хвороби шкіри, серця.

4. Банани – солодкий тропічний фрукт має цілющі властивості: знімає стреси, заповнює втрачені сили, підвищує рівень гемоглобіну в крові, забезпечує мозок киснем, покращує роботу серця. Банани містять величезну кількість вітамінів А, С, В6. Також в бананах багато калорій.

Після споживання цих продуктів ви станете здоровішими і привабливішими після чого можливо зявиться бажання завітати у інтернет магазин bonprix скидка на його товари багатьох цікавить, а ви її можете віднайти тут.

5. Чай, батьківщина цього ароматного напою – Китай. Настій чайного листя називають «ліками від темряви хвороб». Чай знімає втому, покращує роботу серця, запобігає карієсу, перешкоджає розвитку ракових пухлин, чай сприяє довголіттю і дає ефект омолоджування. На прилавках магазинів можна зустріти сотні сортів чаю, але самі китайці вважають, найкращий, це зелений чай.

Рекомендую:

Культура чаепития. Культура чаепития варьируется от страны к стране, каждая из них уникальна и историческая в своем собственном отношении. Большинство из этих чайных тра...
Україна: пристрасті мовні! Президент України запевнив журналістів, що проблем з російською мовою в країні не існує! Україна має намір і далі впроваджувати європейські стандар...


Здоров'я / Факти Банани / Батьківщина / ефект омолоджування / мед / Настій чайного листя / продукт моря / простудні захворювання / серця / хвороби шкіри / Чай /