Краса — страшна сила: найдивніші косметичні засоби та процедури. Частина 1

Що готові зробити справжні леді, щоб посилити власну надзвичайність? Перестанемо думати про сплановану відпустку, але зате емульсія для шкіри з чарівним ефектом обов’язково буде стояти на поличці. Або протирати шкіру дивною сумішшю за рецептом з останнього журналу. Геть всі упередження, адже диво — ось воно, поруч. Свіжоспечені способи викликають здивування в оточуючих? Неважливо, адже в підсумку чекає краса, стиль та мода яка є дуже страшна сила. Не вийде цього разу, так в прийдешній — обов’язково вийде.

1. Перша єгипетська красуня наповнювала свою ванну молоком. Наші люди пішли далі і тепер купаються в пиві. Сьогодні можна фільтрувати: випити келих пива і набрати зайві калорії або лягти в пивну ванну і зайві калорії скинути. Беззастережне умиротворення у ванні з пива настає вже через півгодини. Шкіра на тілі робиться оксамитовою, а волосся заблищить. Основне — не пити з ванни, пиво там підігріте. Тепле пиво — повна профанація!

2. Чудовий бальзам для волосся плюс відмінний кондиціонер — це справжня насолода для будь-якої дами! Прегарний ефект! Але недостатньо волосся вимити, його треба нагодувати, тобто, дати йому органіки. У супердорогих шампунях сьогодні використовують бичачу сперму. Нічого трагічного в цьому немає. З рогатим створенням ви не зустрінетеся. Еякулят — лише перший компонент в складному ряду. Головне в даному випадку — результат, а не спосіб його досягнення.

3. Про позитивні властивості равликів в цілому та їх слизу зокрема вчені сперечаються давним-давно. Різноманітні препарати в наші дні робляться із застосуванням слизу равликів. Стрижнева речовина дорога, значить, кінцева ціна крему теж буде чималою. Практичні леді можуть вчинити по-іншому і зібрати равликів у найближчому гаю. Потім розмагнітитись і дати равликам можливість пересуватися по обличчю, куди захочуть. А що, недорого і сердито. І не таке бачили!

4. Суп з вермішеллю люблять багато. З’їдати. Використовувати такий відвар в якості ванни — прерогатива японців. У величезну ванну, куди налитий суп, залазять любителі незвичайних процедур, часто по кілька людей одразу. Частини відвару — як і при звичайній їжі, включаючи м’ясо, локшину та інші складові. Класичний рецепт не відрізнити від варіанту Spa-салону. Прискорення метаболізму, здорова шкіра і волосся, молодість — ось, що обіцяють японські фахівці. Значить, відвар — ще й метод схуднення. Лише дух страви може викликати бажання терміново поїсти!

Рекомендую:

Лікування гіпертонії і склерозу судин головного мо... Ліування СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАННЬ НАРОДНИМИ МЕТОДАМИ. 100 штук зелених плодів волоського горіха діаметром трехкопійочной монети, зібраних дал...
Бижутерия от мировых креативных марок.... Желаете приобрести украшения, браслеты, серьги, кулоны, броши либо всевозможные прочие дамские украшения? Хочу представить вам прекрасный интернет бут...