Краса – страшна сила: найдивніші косметичні засоби та процедури. Частина 2.

5. Для того, щоб зберегти юність і красу, пані готові застосовувати будь-які засоби. Подумаєш, ще один новий склад для мордочки: якщо не вчитуватися в список компонентів, ніякого відрази не буде в принципі. Благотворно подіє глина, – станемо мазати на обличчя глину. Врятує нашу молодість плацента, – ну що ж, могло бути й гірше. Чудовий запах, блискуча упаковка, чудовий ефект впливу. Плацента – не зловісне. Наша шкіра знала і речовини більш дивні, ніж плацента.

6. «Солов’ї і молодість нероздільні», – говорять японські віртуози краси і додають у косметичні продукти фекалії солов’я. Такі препарати роблять чарівну дію на шкіру. Забавні засоби з солов’їними компонентами добре підходять як захист від сильного сонця або вітру. Цікаво, як відбирають солов’їні фекалії від інших екскрементів збирачі природного матеріалу? Солов’ї в рабство не розспівуються, це загальновідомий факт, але утримувати в неволі таких птахів заради їх відходів – не гуманно. Краще б гарна панна наборы для вышивания хрестиком купила і завжди мала чим занятись.

7. Про ботокс нікому не треба розповідати. На людському тілі не зазначено органів, куди б не кололи ботокс. Потрібно згадати, що ботокс – не найкращий препарат для гладкості шкіри. Зміїна отрута справляється з цим куди краще. Відновлення за допомогою зміїної отрути – процес вкрай ефективний і досить швидкий. Всі відають, що зміїна отрута згубна, але в малих дозах – це чудові ліки. Тому заспокоює, що дозуванням отрути при виготовленні косметичних засобів займаються справжні професіонали. Вони не помиляться з дозою!