08.12.2011 - orbk.net

Кухонні меблі з масиву дерева. Частина 1


Кухонне приміщення — це найулюбленіше домочадцями місце в апартаментах. Справді, вечірні чаювання, домашні зустрічі за круглим столом проходять на кухні. Комусь подобається кухня в образі марсіанської літаючої тарілки, але таких одиниці, решта віддають перевагу більш стриманий інтер’єр. А ось ці образи — нестаріюча традиційність і сільська безпосередність — дозволять відтворити затишну атмосферу.

У приміщеннях, де є схильність до британської класики і неповторному стилю кантрі, однозначно, треба купувати кухонні гарнітури з масиву натурального дерева. Величезна безліч сучасної побутової техніки вимагає від творців кухонних меблів певних дій у напрямку впровадження електроприладів в обстановці. Кожна сім’я може дозволити собі замовити та розмістити на кухні будь-які технічні новинки і вони не зіпсують інтер’єру.

Для СВЧ-пічок, посудомийних машин та інших електроприладів на кухні, оформленої в строгому стилі, завжди знайдеться місце всередині шаф і тумб. Класичні меблі для кухні — це чарівність і витонченість, інкрустації, позолота і численні полки, стулки, тумбочки і антресольки.

Брак химерності негайно звертає на себе увагу, а грубувата простота злегка розчулює і навіває думки про природу. Можна подумати, що прості дрібниці цих меблів занадто прозаїчні, але це далеко не так. А дерев’яні кухонні комплекти в стилі кантрі хороші також тим, що вони дуже комфортні і утилітарні. Наприлад кухни на заказ Москва завжди користувалися попитом.

Мармурова та гранітна плитки, інші натуральні камені і бронзові деталі внесуть в інтер’єр трохи унікальності. Гранітними пластинками не забороняється задекорувати будь-який предмет кухонної техніки, починаючи від газової плити і закінчуючи СВЧ-піччю. Бра з латуні, бронзові медальйони та інші прикраси з металу дуже підійдуть для класичного інтер’єру кухні.

Рекомендую:

Меблі для ванної. Сегодня люді без проблем можуть вибрати доступні меблі для своєї ванної онлайн. Переконайтеся в тому, щоб обрана вами меблі хорошої якості і витримує ...
Чому основним матеріалом для меблів залишається де... При оформленні будинку, домовласники шукати кращі варіанти у вигляді новоих і міцних меблів які їм би подобалися і як закономірність основним матеріал...


Жилплоща інтер'єр кухні / вечірні чаювання / домашні зустрічі / Класичні меблі / кухні / Кухонні меблі / Кухонне приміщення / Меблі / технічні новинки /