08.12.2011 - orbk.net

Кухонні меблі з масиву дерева. Частина 2.

Поділитися:

Процес приготування харчів передбачає постійний вплив на дерево гарячого повітря і вологи. Корпусні меблі з натурального дерева здатні швидко втратити свій зовнішній вигляд. Тільки якісно вироблена природна сировина надходить на виробництво кухонних меблів. Дошки кілька днів витримують в сушильних цехах і захищають спеціальними розчинами.

Після створення деталей для монтажу їх обов’язково промазують дезінфікуючими хімікаліями, а потім наносять міцні шари меблевого лаку. Міцний лак створює на дерев’яних стільницях захисний шар, що оберігає деревину від попадання води і жирної їжі.

Як тільки на гарнітурі виникнуть порізи, які пошкоджують лакове покриття, постарайтеся наліпити на подряпини шар воскової мастики і відполіровати поверхню. Внаслідок попадання вологи на незахищену поверхню дерева, воно почне руйнуватися. Також детская мебель Москва з натурального дерева не дуже любить вологу.

Не можна чистити і мити корпусні меблі «Пемолюкс «, пральним порошком та іншими агресивними рідинами. Треба взяти негрубу тканину, намилити звичайним милом і протерти дерев’яні поверхні. В магазинах можна знайти різні воскові мастики для догляду за дерев’яними меблями. Все це дасть можливість зберегти меблі і вона пробуде в квартирі ще багато часу.

Рекомендую:

Кухонні меблі з масиву дерева. Частина 1... Кухонне приміщення - це найулюбленіше домочадцями місце в апартаментах. Справді, вечірні чаювання, домашні зустрічі за круглим столом проходять на кух...
Як правильно облаштувати дитячу?... Всі предмети інтер'єру дитячої повинні в процесі експлуатації бути безпечні для дитини. Важливо протестувати головні джерела небезпеки - вікна (обов'я...

Жилплоща дерев'яні / дерево / Дошки / Корпусні меблі / Кухонні меблі / лакове покриття / Меблі / монтаж / Частина /