09.12.2011 - orbk.net

LCD-панелі Samsung з технологією «Оптичний сенсор в кожному пікселі».


Samsung Electronics оголосила про старт цього року масового виробництва 40-дюймових LCD-панелей з підтримкою технології «Оптичний сенсор в кожному пікселі».

LCD-панель, що використовує дану технологію, здатна виявити відбите зображення об’єктів за допомогою вбудованих інфрачервоних сенсорів. Оптичні сенсори в кожному пікселі забезпечують набагато точніше розпізнавання торкань в порівнянні з існуючими сенсорними панелями. Новинки здатні одночасно реєструвати до 50 дотиків і відображати картинку Full HD з широкими кутами огляду.

Нові LCD-панелі можуть самостійно виконувати всі функції введення даних, характерні для клавіатур, мишей і сканерів. Їх можна використовувати в таких пристроях, як «розумні» столи або сенсорні настінні дисплеї. Панель захищена загартованим склом, яке витримує навантаження більше 80 кг.

Оскільки новинка підтримує мультитач і одночасно здатна відображати зображення високої чіткості, вона відкриває нові можливості у сфері масових інтерактивних комунікацій, недоступні сьогоднішнім сенсорним панелям для цифрових дисплеїв.
Технологія «Оптичний сенсор в кожному пікселі» забезпечує точне виявлення зображень без шкоди для якості картинки на екрані, тому вона зацікавить багатьох професійних консультантів, включаючи біржових брокерів і фінансових аналітиків. Крім того, таку панель можна використовувати в «розумних» столах eDesk в навчальних закладах та конференц-залах.

LCD-панель з підтримкою технології «Оптичний сенсор в кожному пікселі» використовується в пристрої Samsung SUR40 for Microsoft Surface — «розумному» столі, спільно розроблений фахівцями Samsung Electronics і Microsoft. Прийом замовлень на SUR 40 розпочався минулого місяця.

Рекомендую:

SAMSUNG SR8855 (NaviBot) – Роботизований пилосос.... SAMSUNG SR8855 (NaviBot) - Роботизований пилосос. Прибирання пилососом завжди було важкою та рутинною роботою. Так чому б не дозволити кому-небудь ...
Як вибрати мікрохвильову піч, практичний підхід до... «Мікроволновка» - таким, розмовним терміном ми називаємо НВЧ-піч. Останнім часом мікрохвильовий помічник став невід'ємною частиною кухонного інтер'єру...


Технології Full HD / LCD-панелі / Microsoft Surface / Samsung / картинки на екрані / Оптичний сенсор / сенсори / Функції /