06.12.2011 - orbk.net

Новий Renault Scenic 2012.

Поділитися:

Renault оголосила про нові деталі 2012 для моделі Scenic яка надійде в продаж у лютому в Європі.

Є косметичні зміни для Scenic і Grand Scenic моделі, нові двигуни і багато іншого туди можна включити і високотехнологічне обладнання.

Нові бампери, фари та решітки дають Scenic і більше краси та свіжий вигляд. Світлодіодні денні ходові вогні, які були додані і є додатковий глянсовий чорний і хромовані деталі зовнішньої обробки. Два нових кольори — синій і Azzurro Дамаск Червоний — доступні також для нових моделей. До яких можна знайти шины тверь в великому обсязі.

Дві нові версії двигуна . 1.5 DCI Stop & Start використовує існуючий 1.5 DCI дизельний двигун, але додано, стоп-старт та гальмівна система регенерації енергії. Викид CO2 — у порівнянні з поточним 1,5 DCI — зменшився на 23g/km до 105g/km, а економія палива підвищується до 11.3mpg 68.9mpg.

Новий двигун 1,2 TCe 115 бензинова модель замінить поточний 1.6 VVT 110 моделі і випромінює 39g/km менше CO2.

Рекомендую:

Купити Audi A5 і бути задоволеним.... Audi A5 купе, що більш практичне ніж знайомий всім TT, знову отримала кілька оновленнь.Найбільш очевидні зміни на фронті, де нові бампери, грати, ...
Что такого особенного в грузовиках Renault ?... Renault Trucks является французским производителем и глобально известным именем в автомобильной промышленности. Компания основана в Лионе, Франция и ф...

Авто CO2 / Renault / двигуни / дизельний двигун / хромовані деталі /