Перша вагітність, треба йти до лікаря.

Перша вагітність, треба йти до врача. До вагітності треба ставитися серйозно, а не так як якісь матусі. Бажано перед зачаттям дитини сходити до лікаря перевіриться, здати аналізи і провести протії консультацію, щоб знати свої недоліки, може десь, щось не в порядку в організмі, є якась прихована хвороба яка буде заважати нормальному розвитку плоду, ви ж хочете , щоб ваша майбутня дитина нормально розвивалася, адже вам її носити, а потім любити і виховувати.

На початковій стадії вагітності, перші аналізи які вам запропонують здати, це аналіз крові, аналіз сечі і УЗД. Цей візит до гінеколога буде як би діагностичним, лікар перевірить, чи немає якихось відхилень у розвитку плоду, і якщо є то скаже, як це виправити, або направить до потрібних фахівців.

Головне пам’ятати вагітність це не хвороба і її не треба боятися, здавати аналізи вагітним і ходити на консультацію до лікаря треба для того, щоб виявити непотрібні відхилення і попередити їх. Вагітна жінка веде таке ж життя, як і до вагітності але бажано уникати стресів, алкоголю і куріння, це перші шкідники, для здоров’я малюка якого носить матуся і не забувайте про це.

До якого ж лікаря звернутися за консультацією, іноді те, що рекламують не зовсім те, що треба, відповідь тут може бути такою, питайте у знайомих, друзів, пошукайте відповіді в інтернеті і якщо претензій до найближчого лікаря не було ні в у кого, то і вам він допоможе. Головне – чим більше позитивного сказано в бік доктора – тим він кваліфікований. Іноді сарафанне радіо кращий порадник у житті, якщо немає власного досвіду.