Пишні вії знак здоров’я і гарного характеру.

Пишні вії знак здоров’я і гарного характеруТак уже склалося в цьому житті, що кожна жінка мріє бути миліше всіх. Одним з таких атрибутів жіночої краси є її вії, бажано, щоб вони були великими та пухнатими.

Що ж являють собою вії – це щетинисті волоски, які зростають у декілька рядів на верхньому столітті і нижньому очей. Кожна вія проживає на тілі людини від 3-5 місяців, після чого випадає, а в місце опалої, виростає нова вія. У середньому людина має на верхнім столітті близько 200 таких волосків, на нижньому в середньому – 100, різної довжини. Вії виконують захисну функцію для очей від пилу, бруду та дрібних комах. У щасливих володарок довгих і закручених вій погляд знаходить виразність і глибину. В фотошоп онлайн можна все це підкреслити і зробити ескіз того, що ви бажаєте побачити.

Якщо ви помітили, що ваші вії стали ламкими, то причина може бути у вашому здоров’ї (якісь почалися нещасні процеси в вашому тілі про які ви поки ще не знаєте) і у навколишньому середовищі. Вії людини зазвичай не люблять, коли довго їздити в автомобілі з відкритим вікном або верхом, довго сидіти за комп’ютером, також не люблять приміщення – де постійно працює кондиціонер.

Як каже наука фізіогноміка – вії, це деталь, яка визначає людський характер. У давні часи вважалося, якщо навколо очей мало волосся, то в цієї людини злий характер і підступний норов, і таких людей бажано уникати.

Рекомендую:

Засіб для росту вій. Існують різні засоби для росту вій. Багато виробників називають свою продукцію «революційною», натякаючи таким чином на відмінний результат, який ви о...
Нарощування вій, що воно собою являє.... Звичайно кожна справжня жінка мріє мати гарні, пухнаті та довгі вії, ти паче це ще й привертає увагу чоловіків, і тому багато жінок використовує техно...