Samsung надає 10-річну гарантію на цифрові інверторні компресори і двигуни.


Рекордно великий гарантійний термін свідчить про впевненість Samsung в надійності і довговічності своїх холодильників і пральних машин.

Компанія Samsung Electronics, ринковий і технологічний лідер у сфері споживчої електроніки, надає 10-річну гарантію на цифрові інверторні компресори в своїх холодильниках і цифрові інверторні двигуни в пральних машинах. Настільки тривала гарантія пропонується компанією вперше.
Качество товаров Самсунг можно проверить узнав отзывы владельцев которые действительно в восторге от этой техники.

Побутова техніка Samsung відрізняється стильним дизайном, широким набором корисних функцій, а також дружністю до екології. А 10-річна гарантія свідчить про впевненість компанії в найвищій якості, надійності і довговічності своєї продукції.
Цифровий інверторний компресор в холодильниках Samsung забезпечує високу енергоефективність. За рахунок регулювання рівня охолодження компресор значно знижує енергоспоживання агрегату, працюючи при цьому дуже тихо.

Цифровий інверторний двигун в пральних машинах Samsung знижує енергоспоживання і шум під час роботи. Це досягається завдяки вдосконаленій конструкції і відсутності постійного тертя між внутрішніми деталями (в двигуні не використовуються щітки). В результаті підвищується ККД двигуна і він повільніше зношується.

10-річна гарантія буде надаватися глобально. Будь-які неполадки, що виникли в роботі цифрового інверторного компресора або двигуна під час дії гарантії, будуть безкоштовно усуватися в сервіс-центрах Samsung.

Похожі записи:

Samsung GALAXY Xcover — надійний та водонепроникний се... Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск сенсорного смартфону Samsung GALAXY Xcover (GT-S5690). Новинка оснащен...
Samsung показав концепт мобільного-браслета.... Дизайнер Ерік Кемпбелл створив концепт смартфона Samsung, що носиться на руці, пише Geeky-Gadgets. Пристрій виглядає як ...
Нокія і ГЛОНАСС співпрацюють. Фінська компанія Nokia підтвердила те, що в її смартфонах буде підтримка Руської супутникової системи ГЛОНАСС. На даний ...
Землетрус в Японії викликав дефіцит комплектуючих до електро... Землетрус в Японії може призвести до дефіциту комплектуючих для обчислювальної техніки, телефонів, побутової техніки тощ...