01.12.2011 - orbk.net

Як купити чи продати квартиру?


У наш час процес збуту або покупки нерухомості, на перший погляд, виглядає простим і нехитрим. Купується газета з оголошеннями, знаходиться шукане і купується.

На ділі в проведенні угод з нерухомістю існує багато, невидимих ​​непрофесіоналом,  «підводних каменів «, юридичних нюансів, важливих дрібниць. Поспішність у діяльності з нерухомістю може призвести до купівлі житла за незаслужено високу вартість або продаж за ціною яка значно нижча за реальну.

Іноді виникають і більш небезпечні та ризиковані ситуації. У місця отримання оголошень в рекламні газети подаються повідомлення з продажу, обміну, оренди чи купівлі нерухомості. Нікому не спаде на думку запитати у подавачі оголошень документи, що підтверджують їх права на продаж житла, оголошень безперешкодно опублікують і зацікавлені потенційні покупці будуть користуватися зазначеною контактною інформацією в пошуку житла.

Рекламні газетки даного роду, завжди відзначають, що вони за зміст оголошень відповідальності не несуть і повністю покладають її на рекламодавця. Проводити операції про придбання нерухомості без сторонньої юридичної та правової допомоги — великий ризик. Шулерські схеми в операціях з продажу житла зустрічаються часто.

На мене надійніше доручити проведення операції шановному і надійному агентству нерухомості, яке забезпечить її чистоту. Цей хід підстрахує від дій аферистів і додасть угоді повністю законну, безпечну форму.

Робота агентства, звичайно потребує оплати, щоб купити квартиру. Відбір необхідних міських районів, проектів квартир, правильність і законність оформлення об’єктів у власність — за все це потрібно платити. Нерідко, це незначні фіксовані суми або процентні відрахування від суми угоди на нерухомість. У всякому разі, робити оформлення покупки або продажу об’єктів нерухомості за допомогою професіоналів — це єдино вірне рішення.

Кожна складна справа вимагає знань і навичок та не терпить втручання делітантів. На відміну від скупих на інформацію газетних оголошень, респектабельне агентство обов’язково відправить кожному потенційному покупцеві досить повну, а головне — правдиву інформацію про нерухомість, виставленої на продаж і минулу попередню повну перевірку по всіх пунктах нормативів проведення угод з нерухомістю.

Рекомендую:

Що краще кредит на бізнес або оренда?... При пошуку, щоб почати бізнес, вам буде потрібно багато капіталу на початку, щоб отримати перш його віддачу. Не важливо, що за бізнес це може бути, бу...
Усім потрібно житло. Усім потрібно житло і кожна людина встановлює мету перед собою заробити і купити квартиру може відразу зустрітися з проблемою - як при цьому не прогор...


Жилплоща агентство нерухомості / Документи / Квартири / обмін / Оголошення / Оренда / перший погляд / пошук житла / Продаж / продати квартиру / респектабельне агентство / Шулерські схеми / Як купити /