Як купити чи продати квартиру?

У наш час процес збуту або покупки нерухомості, на перший погляд, виглядає простим і нехитрим. Купується газета з оголошеннями, знаходиться шукане і купується.

На ділі в проведенні угод з нерухомістю існує багато, невидимих ​​непрофесіоналом,  “підводних каменів “, юридичних нюансів, важливих дрібниць. Поспішність у діяльності з нерухомістю може призвести до купівлі житла за незаслужено високу вартість або продаж за ціною яка значно нижча за реальну.

Іноді виникають і більш небезпечні та ризиковані ситуації. У місця отримання оголошень в рекламні газети подаються повідомлення з продажу, обміну, оренди чи купівлі нерухомості. Нікому не спаде на думку запитати у подавачі оголошень документи, що підтверджують їх права на продаж житла, оголошень безперешкодно опублікують і зацікавлені потенційні покупці будуть користуватися зазначеною контактною інформацією в пошуку житла.

Рекламні газетки даного роду, завжди відзначають, що вони за зміст оголошень відповідальності не несуть і повністю покладають її на рекламодавця. Проводити операції про придбання нерухомості без сторонньої юридичної та правової допомоги – великий ризик. Шулерські схеми в операціях з продажу житла зустрічаються часто.

На мене надійніше доручити проведення операції шановному і надійному агентству нерухомості, яке забезпечить її чистоту. Цей хід підстрахує від дій аферистів і додасть угоді повністю законну, безпечну форму.

Робота агентства, звичайно потребує оплати, щоб купити квартиру. Відбір необхідних міських районів, проектів квартир, правильність і законність оформлення об’єктів у власність – за все це потрібно платити. Нерідко, це незначні фіксовані суми або процентні відрахування від суми угоди на нерухомість. У всякому разі, робити оформлення покупки або продажу об’єктів нерухомості за допомогою професіоналів – це єдино вірне рішення.

Кожна складна справа вимагає знань і навичок та не терпить втручання делітантів. На відміну від скупих на інформацію газетних оголошень, респектабельне агентство обов’язково відправить кожному потенційному покупцеві досить повну, а головне – правдиву інформацію про нерухомість, виставленої на продаж і минулу попередню повну перевірку по всіх пунктах нормативів проведення угод з нерухомістю.

Рекомендую:

Зоряна нерухомість. Останнім часом у голлівудських зірок з’явилась ще одна вигідна форма заробітку, вони купують і продають особняки, ранчо, маєтки або квартири в елітних...
Поради тим, хто орендує квартиру.... Є багато зараз хороших квартир, доступних для оренди. Однак, ви повинні завжди виконувати ретельний огляд квартири якщо ви плануєте орендувати її. ...