Як правильно вибрати постільну білизну?


Головним елементом кожної спальні є, зрозуміло, ліжко, тому до придбання «одягу» для нього — постільної білизни — потрібен особливий підхід. Він має не просто виступати в якості прикраси інтер’єру, але і створювати відповідну для сну атмосферу.

Перш ніж вирушити за постільною білизною, подивіться на розміри ліжка і подушок. Нікому не захочеться прийти додому з тільки, що купленою постільною білизною і виявити, що вона велика або замала для ліжка.

Комплекти бувають односпальні, полуторні і двоспальні, а також спеціально для широких ліжок. Для подружніх пар, що віддають перевагу спати під окремими ковдрами, випускаються комплекти двоспального типу з двома ковдрами. До речі такі подарки на новый год як постільна білизна, ковдри чи подушки можуть бути дуже оригінальними і незвичними.

Оскільки постільна білизну будете використовувати особисто ви, в процесі вибору враховуйте всі її особливості. Білизна повинна бути виготовлене з високоякісного матеріалу, приємного на дотик. Вивчаючи упаковку, зверніть увагу на щільність тканини, тобто, скільки переплетень доводиться на 1 кв. см: чим вона вища, тим більше прань зможе витримати комплект. Спробуйте також вивернути наволочку або підодіяльник: комплект не дуже високої якості відрізняє одиночна прострочки, у той час як сумлінні виробники найчастіше використовують подвійні шви. У випадку, коли від текстилю виходить хімічний запах, можна говорити про те, що в процесі виробництва використовувалися дешеві барвники та білизна швидко злиняє.

Вибирайте такі тканини, які вам більше подобаються, але нехай вони будуть натуральними. Спальні набори з шовку і льону особливо хороші влітку, оскільки створюють відчуття прохолоди, але льон досить швидко мнеться, і краще, коли він включений до складу змішаної тканини. Сатин вирізняється оригінальною структурою, м’якістю і зносостійкістю, а за бязью і бавовною легко доглядати, до того ж вони гігієнічні.

Кольори постільної білизни підбираються виходячи з оформлення спальні. Якщо на стінах є зображення, то більше підійде однотонне ліжко. Коли ж в спальні немає явних декоративних акцентів, буде доречно використовувати орнамент на текстилі. Ви можете спробувати поєднати речі з різних наборів, наприклад, на просте за кольором простирадло покласти розписну ковдру і кинути зверху подушки двох видів.

Добре, якщо забарвлення білизни викликає у вас тільки позитивні емоції і відчуття комфорту. Це може бути квітковий візерунок, тварини, природа, геометричні фігури … Для додання комплекту своєрідного способу також застосовуються мереживо, вишивка та аплікація. У дитячу кімнату краще купити комплект спокійних кольорів, які мають закликати ваше чадо до сну. Якщо дитина досягла тих років, коли може вибирати сама, дозвольте її зробити це, адже на ліжку з цією постільною білизною йому буде легше і приємніше засинати.

Текстиль високої якості збереже ваш сон і підніме настрій. Не бійтеся експериментів в декорі, сміливо використовуйте свою фантазію — і нехай у вашій спальні панують затишок і гармонія!

Похожі записи:

Выбираем постельное белье. Текстиль высокого качества. Часть... Выбирайте такие ткани, которые вам больше нравятся, но пусть они будут натуральными. Спальные наборы из шелка и льна осо...
Шкаф из светлых пород дерева – великолепный выбор.... Мебель из светлых пород дерева считается самой красивой и эффектной. С помощью таких шкафов можно преобразить любую ...
Выбираем постельное белье. Текстиль высокого качества. Часть... Главным элементом каждой спальни является, разумеется, кровать, поэтому к приобретению "одежды" для нее - постельного бе...
Що таке хостели? частина 1. За даними офіційної статистики середня зарплата рядового українця на поточний момент становить приблизно 2.700 грн. Звід...