20.12.2011 - orbk.net

Як зміцнити імунітет взимку.

Поділитися:

Наше здоров’я являє собою дуже тендітну систему, що знаходиться під впливом багатьох факторів, серед яких значну роль відіграє вплив навколишнього середовища. Причому, вболіваємо ми найчастіше взимку. Низькі температури разом з браком сонячного світла і вологістю повітря становлять основні характеристики зимового періоду.

Поєднуючись один з одним, вищеперелічені чинники ведуть до хвороб дихальної системи і всього організму, які викликані різними вірусами і деякими бактеріями. Безтурботне відношення до даного питання може закінчитися набагато більш серйозними ускладненнями. Проникнення ж бактерій і вірусів в кров веде до ймовірності ураження серцево-судинної системи. Якщо з нею викають проблеми то підноситься артеріальний тиск, я для того щоб його заміряти використовують пульсоксиметр http://www.pulsoxymetry.ru/ до того ж можна заміряти пульс та багато ще чого.

У зимовий період людському організму дуже мало сонячного світла, через, що він не може виробити достатню кількість гормонів, що підтримують імунну систему. Як досягти зміцнення імунної системи, щоб протистояти сезонним захворюванням?

У першу чергу необхідно подумати про здоровий і повноцінному харчуванні для себе та членів своєї сім’ї. Білки, жири, вуглеводи, а також вітаміни і мінерали повинні в необхідній кількості присутніми у вашому щоденному раціоні. Включіть у свій раціон більше різних натуральних продуктів. Якщо ви не впевнені, що отримуєте достатню кількість вітамінів з їжею, має сенс використовувати біологічно активні добавки. У кожній аптеці можна купити вітамінні й мінеральні комплекси з різним поєднанням елементів. Виберіть те, що підходить вам. Для нашого організму отримання потрібної кількості вітамінів є дуже важливим. Тому, що вони є учасниками біохімічних процесів в клітинах організму. Вживання чаю і відвару з лікарських трав служить прекрасною альтернативою звичайному чаю або кави. Комбінацією різних трав можна отримати дивовижний смак. Дуже добре для чаю підходять чебрець, липа, шавлія, звіробій, плоди шипшини і чорної горобини. Крім вишуканого смаку ці трави подарують вашому організму необхідні вітаміни і мінерали.

По-друге, вам потрібно підтримувати вдома і на роботі чистоту і гігієну. Адже в приміщеннях скупчується велика кількість вірусів і мікробів. Особливо зростає їх кількість в період епідемій і в присутності хворих людей. Необхідно частіше проводити прибирання в приміщеннях, а також відкривати вікна. Використання марлевої пов’язки також допоможе вам вберегтися від хвороб. Вона служить надійною перешкодою на шляху мікробних агентів.

Третє, що необхідно зробити для захисту від хвороб — це підтримувати свою фізичну активність. Якщо дозволяє час, почніть відвідувати фітнес-клуб. Якщо такої можливості немає, можна займатися вдома, побільше рухатися і гуляти на свіжому повітрі. Ви не тільки зміцните своє здоров’я, але й будете виглядати значно краще.

По-четверте, слід відзначити такий засіб профілактики сезонних захворювань, як щеплення. Застосування щеплень дає можливість тренувати імунітет і призводить до утворення антитіл, які борються з вірусами грипу та інших хвороб. Завдяки щепленню здійснюється м’яке тренування імунітету для боротьби з вірусами.

Якщо хвороба вас все ж вразила, не слід переходжувати її на ногах. Це дуже ризиковано для вас та оточуючих. Для більш швидкого і абсолютного одужання потрібно неодмінно звернутися до лікаря і слідувати всім його рекомендаціям.

Рекомендую:

Камінь натуральний кремній дуже корисний у побуті.... Камінь натуральний кремній (кремнієва галька), завдяки своїм унікальним хімічним властивостям, він створює заряджені електрично системи, які володіють...
16 супер-відкриттів які «перевернули» жі... Журнал «Health magazine» склав список речей і відкриттів, зроблених за останні кілька десятиліть. Всі вони визнані і принесли найбільшу користь жіночо...

Здоров'я імунітет / Екологія / Здоров'я / зима / зимовий період / Навчання / рекомендації / Сім'я / Хвороби /