22.01.2012 - orbk.net

46-дюймова прозора LCD панель від Samsung


В січні 2012 року — Компанія Samsung Electronics оголосила про початок в поточному місяці виробництва 46-дюймової прозорої LCD панелі в рамках розширення своєї присутності на ринку прозорих дисплеїв. Нова прозора LCD-панель Samsung має контрастність 4500:1, HD-дозвіл (1366 х 768) і колірний обхват 70 %. Модель отримала нагороду за інновації CES Innovations Award на виставці Consumer Electronics Show 2012 в Лас-вегасі, США.

Юнгхван Парк, старший віце-президент з маркетингу LCD-панелей Samsung Electronics, зазначив: «Прозорі панелі, засновані на дисплейних технології нового покоління, вже протягом кількох наступних років можуть змінити традиційний підхід до перегляду контенту. Ми прагнемо активно розвивати ринок прозорих дисплеїв, які, крім іншого, формують нове джерело доходів для нашого LCD-бізнесу».

46-дюймова прозора LCD-панель Samsung призначена для використання у вітринах магазинів, дверцятах комерційних холодильників, дверях виходу на платформи станцій метро і т. п. Крім того, прозорі LCD панелі можна використовувати в якості електронних рекламних щитів, інформаційних екранів, а також в обладнанні для ідентифікації електронного підпису, медичної апаратури і мобільних пристроях.

Вже доступна у продажу 22-дюймова прозора LCD-панель Samsung отримала схвальні відгуки клієнтів, що працюють у сфері продажів мобільних пристроїв, ювелірних виробів і предметів розкоші. Клієнти відзначають, що новинка приваблює покупців і при цьому відрізняється компактними розмірами і низьким енергоспоживанням.

Пресс-центр Samsung

 

Рекомендую:

Мікрохвильові печі Samsung отримали престижний сер... Сеул, Корея, травень 2011 року - Samsung Electronics став першою компанією в світі, мікрохвильові печі якої отримали сертифікат відповідності антибакт...
Samsung GALAXY Xcover — надійний та водонепр... Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск сенсорного смартфону Samsung GALAXY Xcover (GT-S5690). Новинка оснащена набором інтуїтивних функцій ...


Технології LCD-бізнес / LCD-панель / Samsung / Прозорі панелі / прозора LCD / Реклама /