22.01.2012 - orbk.net

46-дюймова прозора LCD панель від Samsung

Поділитися:

В січні 2012 року — Компанія Samsung Electronics оголосила про початок в поточному місяці виробництва 46-дюймової прозорої LCD панелі в рамках розширення своєї присутності на ринку прозорих дисплеїв. Нова прозора LCD-панель Samsung має контрастність 4500:1, HD-дозвіл (1366 х 768) і колірний обхват 70 %. Модель отримала нагороду за інновації CES Innovations Award на виставці Consumer Electronics Show 2012 в Лас-вегасі, США.

Юнгхван Парк, старший віце-президент з маркетингу LCD-панелей Samsung Electronics, зазначив: «Прозорі панелі, засновані на дисплейних технології нового покоління, вже протягом кількох наступних років можуть змінити традиційний підхід до перегляду контенту. Ми прагнемо активно розвивати ринок прозорих дисплеїв, які, крім іншого, формують нове джерело доходів для нашого LCD-бізнесу».

46-дюймова прозора LCD-панель Samsung призначена для використання у вітринах магазинів, дверцятах комерційних холодильників, дверях виходу на платформи станцій метро і т. п. Крім того, прозорі LCD панелі можна використовувати в якості електронних рекламних щитів, інформаційних екранів, а також в обладнанні для ідентифікації електронного підпису, медичної апаратури і мобільних пристроях.

Вже доступна у продажу 22-дюймова прозора LCD-панель Samsung отримала схвальні відгуки клієнтів, що працюють у сфері продажів мобільних пристроїв, ювелірних виробів і предметів розкоші. Клієнти відзначають, що новинка приваблює покупців і при цьому відрізняється компактними розмірами і низьким енергоспоживанням.

Пресс-центр Samsung

 

Рекомендую:

У Лас-Вегасі приходить виставка CES 2011.... Міжнародна виставка споживчої електроніки Consumer Electronics Show (CES) 2011 розпочала свою роботу в Лас-Вегасі 6 січня 2011 року. Про це повідомляє...
Microsoft та дорога до успіху. Важливо, щоб йти в ногу з новими інноваційними методами.Microsoft є одним з найвідоміших імен у світі ІТ. Microsoft сертифікація та навчання , зви...

Технології LCD-бізнес / LCD-панель / Samsung / Прозорі панелі / прозора LCD / Реклама /