10.01.2012 - orbk.net

Audi Q7-це вигідно!

Поділитися:

Порше Україна офіційний імпортер автомобілів Audi оголосив перед новим роком про дію спеціальної пропозиції на SUV Audi Q7. Завдяки пакетам Lounge і Black Edition, придбання автомобіля Audi Q7 з потужними, ефективними двигунами TFSI і TDI стало ще привабливішим.

Цей спортивний, комфортний і потужний автомобіль вже завоював серця цінителів комфорту і якості. SUV від Audi для тих, хто бажае просторе та універсальне авто з високим позашляховим потенціалом, значною корисним навантаженням і великий дозволеною масою причепа на буксирі. Вже дивлячись на дизайні авто можна зрозуміти її характер: вигнута лінія даху, низька лінія вікон та енергійні бічних панелей вигини роблять Audi Q7 схожим на купе.

Вигода на автомобілі Audi Q7 з найпопулярнішими двигунами 3.0 TDI, 4.2 TDI і 3.0 TFSI складає:
— З пакетом опцій Lounge — до 60%;
— З пакетом опцій Black Edition — до 60%;

Пакет Lounge включає в себе наступні опції: підігрів передніх і задніх сидінь, електроприводна кришка багажника, зовнішні дзеркала з приводом складання, автоматично затемняється внутрішнє дзеркало заднього виду, пристрій ультразвукової парковки Plus (парк-пілот) спереду і ззаду, фари Xenon plus, а також електроустановка передніх сидінь. Також можливо буде установлений радар-детектор только устанавливает сигналы милицейских устройств по бажаню кліента.

У пакет Black Edition включені: пакет S line зовнішньої обробки, алюмінієві диски Audi exclusive 9Jx20, дизайн п’ять спиць з титановою обробкою, затемнені вікна, а також пакет Audi exclusive-чорна зовнішня обробка.

Автомобілі є в наявності в Україну, а також можливі для замовлення.

Рекомендую:

Audi на фестивалі Wörthersee Tour 2011 Концепт Audi A1 clubsport quattro, унікальний і єдиний у своєму роді, використовує найсучасніші технології і демонструє чудові динамічні характеристик...
Более пристальный взгляд на BMW M3 и M4 — De... BMW M4 Coupe - Detroit 2014Справедливости ради стоит сказать, что мы решили вам показать новый кузов который пришёл на смену E92 BMW M3. Его мощь...

Авто Audi / Audi exclusive / SUV / імпортер / Авто / Купе / Порше Україна / фари Xenon /