Оновлений кросовер Toyota RAV4 2011.

В оновленому кросовері Toyota RAV4 2011 реалізований ряд технічних новинок. Нові видозмінені моделі оснащуються оновленими потужними двигунами з зменшеною кількістю відпрацьованих газів, також володіють оригінальним оновленим зовнішнім оформленням і найсучаснішими засобами для активної і пасивної безпеки пасажирів і водія.

На що слід звернути увагу в оновленій Тойота РАВ 4 2011, це трансмісія — яка абсолютно нова: замість заслуженого чотириступінчастого «автомата» тепер кліноременний варіатор (Toyota називає його Multidrive S), яким вже оснащується її сестра Toyota Avensis. А колишню п’ятиступінчасту механічну коробку змінили на коробку з шістьма передачами, причому ця нова конструкція перемикання передач куди набагато інформативніша.

У новій Toyota RAV4 використовують і новий дволітровий мотор 3ZR-AFE від Тайота Авенсіс з системами зміни фаз газорозподілу Dual VVT-а і бесступенчатой ​​регулювання ходу впускних клапанів і тепер максимальна потужність RAV4 збільшена до 158 к.с., і крутний момент — до 198 Нм . Розгін автомобіля складає від 0 до 100 км / год всього за 11 с, а середня витрата такого палива як бензин -. 9,5 л, в ту ж чергу дизель витрачається на 100 км — 7 л. Але все ж на газ Toyota RAV4 реагує не поспішаючи, але якщо клікнути на консолі зліва від керма кнопочку з написом спорт, то реакція авто на педаль газу стане енергійніше, а варіатор буде утримувати мотор в повному тонусі, дозволяючи активніше рушати зі старту і впевненіше гальмувати двигуном.